Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязяни Шкоди - тема с продължение


Recommended Posts

Днес за пръв път се загледах по Шкода 105Л.Интересува ме дали собственика е във форума.Говоря за винено червена 105 Л със софийска регистрация, лъсната и направена като кукличка! :) Не успях да се запозная със собственика,въпреки че на два пъти прелетя покрай мен докато чаках трамвая при операта. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък скоро видях Шкода Октавия РС... :roll: червена... със споилерчето и убавите жанти :smt049същата като по снимките още когато я изкараха чехите. Изтекоха ми очите... за пръв път виждам такъв дзвер на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да не отварям нова тема, ще пиша тука, нали за забелязани Шкоди иде реч...

 

Става въпрос за град Варна, отровно зелен Favorit, тръшнат с минимум 15", преден капак ("bad look") с отвор на него, изпъната 5та врата и спортно гърне ? Бил с монтанска регистрация, купило го някакво момче от Варна...

 

Всичките ми познати ( шкодаджии и нешкодаджии ) ми говорят за него само аз не съм го виждал. Моля ако този човек по някакъв начил се е добрал до този форум, да пусне поне 1 снимка на тоя Favik, щото ше са пукна от яд, че само аз не съм го виждал - a според много хора ми бил сериозна конкуренция в тунинга :roll: - дай боже, нека да има все повече заразени :mrgreen: . А ако има и доброто желание може да мине през ул. "Карамфил" No.25 - Сервиз Шкода и някой път да се съберем на кафе с останалите...

 

:-k ... Благодаря за вниманието :smt016 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък скоро видях Шкода Октавия РС... :roll: червена... със споилерчето и убавите жанти :smt049същата като по снимките още когато я изкараха чехите. Изтекоха ми очите... за пръв път виждам такъв дзвер на живо.

Колега, ние тук в Трявна си имаме една такава :mrgreen: И май е с чип, щото разправят, че била към 160 к.с. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за 1,9 тди. А ми се струва, че говориш за бензинов мотор с тия коне :) Иначе за тди-то знам, че е или 130 или 136 к.с. но може и аз да не съм разбрал нещо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за 1,9 тди. А ми се струва, че говориш за бензинов мотор с тия коне :) Иначе за тди-то знам, че е или 130 или 136 к.с. но може и аз да не съм разбрал нещо ...

 

Колега, стегни се малко бе, къв дизел в Octavia RS ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за 1,9 тди. А ми се струва, че говориш за бензинов мотор с тия коне :) Иначе за тди-то знам, че е или 130 или 136 к.с. но може и аз да не съм разбрал нещо ...

 

Колега, стегни се малко бе, къв дизел в Octavia RS ...

 

Явно има предвид Фабията РС;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък скоро видях Шкода Октавия РС... :roll: червена... със споилерчето и убавите жанти :smt049същата като по снимките още когато я изкараха чехите. Изтекоха ми очите... за пръв път виждам такъв дзвер на живо.

Колега, ние тук в Трявна си имаме една такава :mrgreen: И май е с чип, щото разправят, че била към 160 к.с. :roll:

 

..... :mrgreen:

 

 

Superb_ дразниш ли ме :D , аз го търся от 2 седмици. Цяла Варна го е видяла вече... аз последен ли бе :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че Фабиа беше. Извинявам се, но както колегата беше описал, тая Фабиа е същата - червена с много яки джанти :) и заради това съм се объркал :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Я и аз да запитам дали някой знае нещо за червен рапид в Пловдив? Забелязан в неделя (20.08.2006г) с пловдивска регистрация и шибедах. Беше в движение и отимина бързо, не успях да го огледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да не отварям нова тема, ще пиша тука, нали за забелязани Шкоди иде реч...

 

Става въпрос за град Варна, отровно зелен Favorit, тръшнат с минимум 15", преден капак ("bad look") с отвор на него, изпъната 5та врата и спортно гърне ? Бил с монтанска регистрация, купило го някакво момче от Варна...

 

Всичките ми познати ( шкодаджии и нешкодаджии ) ми говорят за него само аз не съм го виждал. Моля ако този човек по някакъв начил се е добрал до този форум, да пусне поне 1 снимка на тоя Favik, щото ше са пукна от яд, че само аз не съм го виждал - a според много хора ми бил сериозна конкуренция в тунинга :roll: - дай боже, нека да има все повече заразени :mrgreen: . А ако има и доброто желание може да мине през ул. "Карамфил" No.25 - Сервиз Шкода и някой път да се съберем на кафе с останалите...

 

:-k ... Благодаря за вниманието :smt016 !

 

Този Фаворит се намира във Възраждане пред 13-ти блок (обръщача на тролей 83). Всеки ден го гледам, защото аз живея в 14-ти блок. Не е лош наистина. Ако още не си го видял, можеш да наминеш покрай квартала или мога да го снимам и да пусна снимка тук. Явно собственика му не е навестявал форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dmilkov, да, аз няколко дена след последния ми пост в тази тема го засяках на Севастопол и спрях зад него. Очаквах нещо повече, ако трябва да съм честен :roll: , но ако не ти представлява проблем, снимай го и го пусни във форума.

Може би с едно пребоядисване ще заприлича на нещо по-добро :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Один писах някъде и в една друга тема за него. Рапидчето е 135 собственика си е фен макар че не му се занимава с форуми и събори какво да се прави хора всякакви. Наи точната дума с която мога да ти опиша състоянието на този Рапид е: прилично :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Има няма и 5 години по-късно виждам темата (чичко гугъл ме доведе случайно), но искам да се похваля, че това е на дядо ми Шкодата, и скоро започва работата по нея! Тия дни ще се опитам да я прибера на топло и се започва! Ще се прави всичко в оригинал, без модификации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.