Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аватарите!


Хашек

Recommended Posts

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Този форум се превърна по-скоро в музикален, отколкото в автомобилен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Като че ли всеки чака "Monsters of Rock" :lol::lol::lol:

 

И все пак, само МЕТЪЛ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро,сори за офтопика,но като отвори въпрос за "Монстърс ъф рок",една приятелка,металистка,ме пита за евтини квартири във Варна по време на фестивала.Имаш ли някакви идеи или възможни хора,които дават стаи под наем?Тя сама ще се свърже с тях.Мерси предварително!Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Шкода си е музика :) - никога не знаеш с какво приятно или неприятно ще те изненада ;))

Ей сега тъкмо и бях набрал, че е счупила каре, то се оказа, че е счупена само зегерка

и след половин час бой с щангата и някакви две тръби и помощта на "кварталния сервизаджия" се разходи важно-важно по "новата ни придобивка" - улица Опълченска

:))

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично реших, че форума става твърде метален :mrgreen: . Реших да го почерня малко, така и така сте започнали някава нова политика с аватарите - искам да съм в крак с модата :D .

 

P.S.: Мислех да си сложа аватар с Анелия, обаче мадамите са запазена марка на друг колега :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако събера пари да отида на Monsters of rock ще спя или в колата или в някой вход тва не е проблем. Важното е цялата работа да се измисли така че да не ти свият парите докато спиш :? :)

 

p.s. ние тая година 2 рия срок имахме няква мацка ... Ива някоя си беше. Вика аз не съм дошла да ви уча 12ти клас, аз съм тука заради Monsters of Rock тряят ми пари :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова си сложих този аватар тои показва любимата ми музика а именно ДВГто на кака Пена. Сега се старая повече хора да научат че се казва така :lol: :mrgreen: :lol: вече има учудени хора виждаики този надпис отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина поцепва. Малко офф топик, ама как си го направи ?! А иначе по въпроса с музиката - парното на 6, прозорците до долу и волумето на MAX :mrgreen: предимно тормозя околните с рап и хаус :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Аз вече му предложих на Дончо, но и тук ще споделя идеята :) , за да получи всеобща подкрепа, а именно пред PENA да сложи две емблемки на Форд Ка и да избие рибата тотално :P

 

ka0jt.jpgka0jt.jpgPENA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би по нататък ще стане като в официалният документ а именно кака Пена засега обаче ще си бъде само Пена достатъчно ме кефи и предизвиква достатъчно учудени погледи. Досетили сте се абсолютно правилно надписа от RENAULT. R не стана съвсем както исках в Р но съм доволен. Смятам в обаче в бъдеще когато и направя и двигателя по мощен за да стане селенията пълна Ще сложа надпис TURBO и се получава TYRBO PENA е тогава вече ще кърти мивките :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би по нататък ще стане като в официалният документ а именно кака Пена засега обаче ще си бъде само Пена достатъчно ме кефи и предизвиква достатъчно учудени погледи. Досетили сте се абсолютно правилно надписа от RENAULT. R не стана съвсем както исках в Р но съм доволен. Смятам в обаче в бъдеще когато и направя и двигателя по мощен за да стане селенията пълна Ще сложа надпис TURBO и се получава TYRBO PENA е тогава вече ще кърти мивките :lol::lol::lol:

Нещо подобно като моята - 105 RS :Р Като я наточиш, може да ги зборим, че да видим коя е по-люта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.