Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честито, колеги!


Хашек

Recommended Posts

С огромно задоволство искам да ви уведомя, че дългоочакваната регистрация и узаконяване на Шкода клуба завърши успешно.

 

АМРК "Шкода Класик Спорт Клуб" е вече легитимен и работи за всички ВАС!

 

Моля модераторите (ако считат темата за важна) да я вдигнат горе.

 

Умишлено не предоставям за публично достояние данните на сдружението, с цел избягване злоупотреби при събиране на средства по членски внос, спонсорства и др. Движението на средствата ще бъде регламентирано съгласно устава на сдружението. Членски внос, спонсориране, подпомагане, както и други плащания към/от клуба без печат и подпис на упълномощените лица се считат за невалидни и незаконни.

 

Моля Verdered, Satan & Co. да направят необходимото по хостването, поддържането и уеб-дизайна на сайта на клуба www.skodaclassics.org с необходимите препратки към/от форума.

 

N-Joy it!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка на хората, които организираха и работиха по осъществяването на една великолепна идея ;) Сега след като сме легитимни можем да очакваме много повече от дейностите на клуба. Да се надяваме, че ще привлечем много нови членове и ще се развиваме правилно :) Нека да помислим за някоя среща в близките месеци на Клуба и да решим някои не маловажни вапроси относно дейността. Хашек, къде се води седалището на клуба при регистрацията ? Може ли да кажеш нещо повече за печата ? Има ли такъв или ще се мисли тепърва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалището на сдружението е Варна, тъй като аз се нагърбих да правя регистрацията. Мисля, че това не е от голямо значение. Приемам идеи за мокър печат на клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Миро,какви са условията за членство?

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами досега беше 12лв/година, но мисля, че във тази връзка е необходимо да се свика извънредно събрание в София към края на месеца за да се уточнят всички организационни въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Миро - най-сетне! Ние почти вече я бяхме отписали тая регистраци, ама всичко е добре щом свършва добре:) Задължително трябва да направим едно извънредно събрание като дойдеш към СФ, ще пробваме да съберем и членовете на управителния съвет от другите региони, само кажи по-отрано датата, та да ги предупредим навреме. За печата и членските карти мисля да се заема аз, понеже са в моя ресор - дори за картите имам вече готов проект, ще помисля и за печат и ще ги представя на сбирката за обсъждане;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.