Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна (5-та) врата за Фелиция


red_evil

Recommended Posts

На Обиколна в Овча купел има една разфасована Фелиция с челен удар ... мисля че има читав капак.

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да намерих я тази в Овча купел , но цената и е направо златна - 500 лв. Вярно, че е със стъкло (и нищо друго), но също леко е тръгнала да ръждясва на места и това стъкло най-малко ще трябва да го сваля и изчистя ръждата.

За сега ще продължавам да търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакви координати на тая морга с Felicia-та. Телефон нещо, адреса й :?:

 

red_evil приятелю, ти обърна ли внимание имаше ли нещо останало от салона на колата - табло, тапети, седалки :roll: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не мога да ви кажа дали има останали други части.

Те явно от скоро се занимават с този бизнес щото няма телефон няма нищо. (?!?)

Карате по Обиколна като идвате от Красно село се пада от дясно на платното , карайте бавно и ще я видите.

Иначе моята врата има вече 2 дупки от разни приятели дето обичат да ровят в ръждата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дадоха една визитка на някакъв магазин на Цар Симеон на ъгъла с Антим І 832 82 73 и 0898 469 485

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих 5-та врата за Фелиция хечбек незнам каква ти трябва цената е 120-150лв.оборудвана,това се намира в гр.Лясковец до Г.Оряховица =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Казвам се Тодор и съм горд притежател на Шкода Фелиция 1.3 GLX 96г.

 

Имах неприятно преживяване по малка уличка в София и търся преден десен калник за моята кола на старо. Новият такъв струва 51 лв. без боядисването, но ми беше казано, че резервните части не притежават всички слоеве антикорозионна защита, каквито имат фабричните детайли, така че съм склонен да си взема кални на старо от някоя автоморга..

 

Ако някой знае координати и телефон/мейл или друг начин за свръзка с подобно място, моля отговорете ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.