Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тест: Каква кола сте?


Recommended Posts

Porsche 911 супер сега да раздаваха и по една кола на която приличаме :lol::lol::lol:
":3l7ldhmw]You are a Porsche 911!

 

Поне като казват на каква кола отговаряме да дават и по 1 да я караме, че то не си е работа иначе :mrgreen:

Колега, дай да ги излъжем поне 1 да дадат, пък ще го завъртим.Понеделник, Сряда, Петък и Неделя аз ще го карам, пък през другите дни ти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уцели ме със Мазда Миата ,добро попадение по едно време ги гледах за проектче ма бързо установих че не се събирам вътре - езък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s2000.jpg

 

:P

 

 

OMG ! Това съм го постнал преди половин одина, сега сме 22 януари 2007, за рожденният ми ден на 04-ти ми подариха плакат ТОЧНО на тази кола. Интересно ...

 

п.п. bye

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

You are a Chevrolet Corvette!

You're a classic - powerful, athletic, and competitive. You're all about winning the race and getting the job done. While you have a practical everyday side, you get wild when anyone pushes your pedal. You hate to lose, but you hardly ever do.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.