Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аз пак да попитам......................


mimi.b™

Recommended Posts

Та значи.....

Интервалът на чистачките спря да работи,така изведнъж!Всички други позиции са в изправност.

Та питането ми е цялото реле ли трябва да сменям(е,не аз де) или какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: не бе, просто те пробвам за чувство за хумор. Майтап да става.

 

Мисля, че проблемът може да се дължи на 3 неща:

1. Реле (цяло) ;)

2. Платка (по-лошо, че струва много пари)

3. Ключ

 

В твоя случай мисля, че вариант 3 отпада. Нека да видим колегите "ЕЛ" какво ще кажат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ключ е на 14 години и още не е дал фира ... мисля , че освен лостчето друго всичко е еднакво с Фелицията , тъй че ориентирай се в търсене на реле . Има и един 4 ти вариант , за който се сещам и за тва по - добре пробвай релето на друга Фелиция и ако работи ще трябва да се отваря редуктора на мотора ... там има едни контактори , които също могат да дадат фира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се отвори релето и се позачистят контакти например, може и да помогне, да не се купува веднага ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: не бе, просто те пробвам за чувство за хумор. Майтап да става.

 

Виж сега,то че ще стане майтап,ще стане,щото аз смених само 1/4 от него(понеже позициите са 4) :lol::lol::lol: То и на мен ми стана смешно,в края на работния ден хубавичко си се посмях.

 

А сега по темата.Благодаря за изчерпателното инфо.Като първа мярка ще карам мъжо да го отвори и да го "позачисти"(Горкичкият,пак ще го тормозя)и ще докладвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Горкичкият,пак ще го тормозя)и ще докладвам!

 

 

Абеее я не го жали :mrgreen: Нали за туй е мъж... :smt016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.