Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изтръпнах!


Recommended Posts

Айде,пак се почна добрия стар спор с макрпм :lol: !Ей,колега,нищо лично,бъзикам се просто :lol: .Считам,че отдавна сме заровили томахавката на войната :lol: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз обичам така, ама не мога да си го позволя, по простата причина, че вече почти сам се спонсорирам и ако не мисля за утре ще се наложи в края на днешния ден да умра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде лека вечер,колега! :lol: Приятен масаж! :lol:

 

П.П. Модератора ако иска да изтрие тези офтопици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SKODA 105 RS,

 

Точно за това говоря. На годините на maxrpm почнах да работя. И от тогава не съм взимал пари от родители и роднини. Е, на заем се е случвало но винаги съм ги връщал. И сам си поддържах семейната 100S, сам си купих 120ката, след това Vectra-та а сега и Mica (т.е. Октавията). И се научих да ценя парите. И не бих унищожил колата заради 15 минути кеф. Но не всички расъждават така...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само да попитам Mica като Мика или Мица се чете, че ми стана интересно :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mica ==> Мица

Идва от мръсница - както казва жената "Курвенско червено" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха ех тия жени :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А червеното си е много хубаво даже (ще ми ходи на жилетката :mrgreen: :mrgreen: ):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не искам да се заяждам с колегата ама тои смело реже с флекса коли и на този акъл засега съм склонен че ще юрка до съсипване. Смятам че някои ден като започне да вади парички ще му доиде ума в главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не искам да се заяждам с колегата ама тои смело реже с флекса коли и на този акъл засега съм склонен че ще юрка до съсипване. Смятам че някои ден като започне да вади парички ще му доиде ума в главата

 

Да ти кажа,това с флекса му е най-малкия проблем.Лошото е,че възприема шофирането като компютърна игра,само дето там има бутон "рестарт",а в реалния живот такива екстри нЕма!Дано да осъзнае по-бързо,че да караш кола не е доказване на нещо.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си абсолютно имам познати които бяха на същият акъл. Наложи им се да се "рестартират" някои успяха след престои в болница но други за съжаление са на 2 метра под земята. Тъи че на всички умната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо си мислих че ми беше кеф докато рязах :evil:

Едит:Беше най - кофти деня в целия ми живот. Беше удивителна кола зимата палеше с изтощен акумулатор от половин оборот без смукач само с помпане на педала. Правеше такива неща който тая засега не може, откъде ли не е минала. Още по кофти ми стана като прочетох оня ден май corrupt беше писал за дъно за багажник за 10 кинта, а аз я нарязах :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки има подобни приятели, аз имам 2-3 ма който като си извадиха пари от джоба за тенекийй,актове и подобни вследствие от леки катастрови спраха да катат като диваци.

 

пп.за дъното на багажника го беше написал corrOpt a ne corrUpt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Corropt не искм да обиждам никои но ламарините и актовете са нищо пред опасноста да лежиш в болница. Камо ли нещо по страшно. Това за ламарините може да се случи на всеки поради твое или на някои друг невниманието. Мен ме удрят 2 пъти докато съм на светофар спрял чакаики да стане зелено. Имам 1 единствена катастрофа в живота си и още потрепервм като се сетя. Една руса госпожица не видяла знака стоп и в резултат я влачих с Тира към 50 метра ( с изказването нямам намерения да обидя жените шофьори цитирам факти). Едно добро аверче загина защото се смяташе за велик и караики с около 140 (така казаха експертите) при проливен дъжд стъпва от асфалт на павета и следва среща с осветителен стълб. Да пази господ от всякакви произшествия леки и безавариини километри на всички колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Corropt не искм да обиждам никои но ламарините и актовете са нищо пред опасноста да лежиш в болница. Камо ли нещо по страшно. Това за ламарините може да се случи на всеки поради твое или на някои друг невниманието. Мен ме удрят 2 пъти докато съм на светофар спрял чакаики да стане зелено. Имам 1 единствена катастрофа в живота си и още потрепервм като се сетя. Една руса госпожица не видяла знака стоп и в резултат я влачих с Тира към 50 метра ( с изказването нямам намерения да обидя жените шофьори цитирам факти). Едно добро аверче загина защото се смяташе за велик и караики с около 140 (така казаха експертите) при проливен дъжд стъпва от асфалт на павета и следва среща с осветителен стълб. Да пази господ от всякакви произшествия леки и безавариини километри на всички колеги

 

Подкрепям на 1000% гледната ти точка!Хваща ме страх само като си помисля за единствената ми катастрофа,където братовчед ми щеше да ни избие като кучета и замалко не успя.Лошото е,че не си взе поука и продължава да кара като камикадзе,е аз спрях да се возя с него...

И аз имам познати загинали по подобен нелеп начин и знам колко е страшно, да си кажеш "Здрасти" с някой и наследващия ден да му видиш некролога .И всичко това,защото като седнем зад волана държим да докажем на този до нас,или пред нас,които примерно е с по-хубава кола или нещо такова,че и ние не сме по-ниско от него...или просто да си избиваме комплексите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.