Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно въпросче за висшисти... :)


Дон Чоре

Recommended Posts

Гледам че има много колеги на ти с техниките... та имам една молба ако някои може да ми даде или каже:

1. какви натоварвания действат на вала на перката (в случаи че е прикачена към водната помпа и е с ремък/ шаиба)

2. Индикаторна диаграма на 2тактов, 4тактов и дизелов двигател

абе имам 3- 4 учебника ама никъде ги няма тия неща па трябва да изкарам някоя 6 ца по ДВГ... Ще съм много благодарен ако някои може да предложи помоща си :roll: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега някъде из интернет няма ли такава информация ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако можеш кажи какви са учебниците(автор и заглавие) и малко по точно ако може да кажеш, утре имам път към техническия ще мина през библиотеката и ще снимам каквото ти трябва.... ама ако е до 20-30 страници че повече няма да ми се занимава че ще снимам с фотоапаратаи после да ги ти ги пращам... дано до сутринта си ми отговорил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам... в тия моите ги няма тези неща... но ако ти се занимава щракни само някакъв раздел за перката на радиатора или за тия индикаторни диаграми... те няма да са повече от 5- 10 листа... и 2те заедно... но ако ти се занимава де и ако имаш време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest corropt ot bibliotekata

az do sega gledah nqkakvi knigi i u4ebnici, ama to tuka sa nad 30 broq samo sas zaglavie awtomobilni dvigateli..... adski mnogo ima. porazgledah na 10-15 u4ebnika sadarjanieto no za diagrami na dvg i za usiliq nqma. ima kup drugi ne6ta.... kakto vinagi stava tova koeto ti trqbva go nqma.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имам учебник с такива диаграми ,от софия съм в х.димитър но нямам възможност да ги пратя,ако искаш да ги видиш пиши ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.