Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тайладски радиатор за форман???


Guest Steven K

Recommended Posts

Значи, гръмна ми радиатора и ще купувам нов. Обаче се обърках нещо в цените и производителите. Най-евтино излиза от магазина до сточна гара за 55 лв., обаче не е ясно кой го е прозвел. В Алекс ми дадоха цена 80лв. но и те не знаели дали е чешки или тайландски - абе объркана работа. Та явно този на сточна гара най вероятно е тайландски, ама човека не смееше да ми каже. Та въпроса ми е някой слагал ли е такъв и дали да не купувам чешки от Симеоновско шосе за 90 лв. (който по принцип идвал от Чехия и се предполагало че е такъв - така ми казаха, не че не може да е дошъл в Чехия от Тайланд:) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да вземеш чешки,за 30 - 40 лв не си заслужава пак да имаш неприятности скоро.Все пак нека колегите,които имат повече опит да си дадат мнението,то е далеч по-меродавно от моето :) .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под тайландски да не би да имаш предвид Тайвански, което е по-възможно, защото има много тайвански инструменти на българския пазар. Ако е тайвански не се притеснявай да си вземеш такъв - техните работи общо взето са читави за разлика от китайските. + това не е гаранция, че ако е чешки ще изкара повече време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и в гаража със сините врати две преки по - надолу от Алекс ... преди около две години взех от нея радиатор и по нищо не се различаваше от оригиналния . Сефте чувам , че има и талква :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Алекс ми потвърдиха, че е ТАЙЛАНДСКИ !!!

 

Ако имате тел. на магазинчето с зелените врати дайте го да питам и там.

 

А аз как мога да разбера че радиатора който купувам е чешки? Пише ли нещо по тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Чехия пристигат също тайландски. А ламарините, пристигащи от Чехия са китайски :mrgreen:

 

Моят съвет е: Търси втора употреба или си залепи стария :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако имате тел. на магазинчето с зелените врати дайте го да питам и там.

 

Погледни в раздел "Магазини".Там има даден GSM.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е зле че е Тайландски ?? Какво толкова има в един радиатор ?? Аз не се притеснявам за такива части . Преди баща ми караше с китайски радиатор на опела, никакви грижи а цената беше наполивина. Най ме е яд когато попадна на части менте за двидател, ходова част и т.н.

защото се сменя със зор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тез от симеоновско не им вярвай-НИЩО НЕ КУПУВАЙ ОТ ТАМ. АЗ се опарих не пробвай и ти. Вземай един нов тайландски-китайски -няма да се ровиш със него я.Все 5 години ще изкара.

Късмет :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами монтирахме го - изглежда точно като оригиналния, само надписите на чешки ги няма. Да се надявам, че ще държи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.