Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гледате ли световното?


Гледате ли световното?  

35 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Изпусна си нервите човека провокираха го и сбърка недопустимо според мен за играч от неговата класа. Гледах повечето мачове като цяло първенството не беше лошо. Да им е честито на Италианците. По повод мнението на колегата се сещам преди години как ми разправяха за уволнен сръбски коментатор защото казал следното нещо в ефира на националната телевизия:Ебим ти пичко матерна Петра Стоикица как нема да оцелиш 7 метра врата а седем санта греда. :lol::lol::lol:

Факт е че футбола е емоция. Факт е че хората се сплотяват. Забелязахте ли по време на първенството феновете на различните държави се поздравяват взаимно агитките са смесени. Нямаше един инцидент на сбиване или нещо такова. Как да не гледаш нещо подобно с кеф. Враждата остана само на терена,футболистите се поздравяват след мач треньорите също. Това ми хареса много. Жалко че не се получава и в вътрешните първенства на държавите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матраци провокира Зидан...ама не ми е ясно защо Зизу вместо тая глава не му натресе 2-3 бързи тупаници в зъбите!?! Така и така наказанието е едно и също :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матраци провокира Зидан...ама не ми е ясно защо Зизу вместо тая глава не му натресе 2-3 бързи тупаници в зъбите!?! Така и така наказанието е едно и също :)

 

Явно кубето му е по-здраво от юмруците :lol:

Ама верно бе, що ли се изхвърли така? Оня макарон сигурно е споменал роднините му, ма това си е нещо нормално във футбола - явно не е играл срещу Стоичков :mrgreen:

Те французите са си надути по принцип и лесно се засягат, ама специално тоя френски отбор приличаше повече на баскетболен от NBA: 2-3-ма бели, останалото само негра... а пък коментатора разправя, че африкански отбор досега не бил стигал до финал :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви поздрави преди и след мача на футболистите :) Това нищо не е. Аз вчера като гледах мача не можах да повярвам, направо ми стана кеф като гледах отношението на играчите от двата отбора един към друг по време на самата играта. Например една от атаките на Анри, излезнал срещи Буфон. Вярно, вратаря спаси, ама после двамата се поздравиха. Това нещо в БГ скоро няма да го видя. Явно озлобяването такива отбори отдавна са го надживели. Иначе не съм голям запалянко, ама това все пак беше финала на световното, т.е. емоция и красива игра.

Жалко за французите. За мен те бяха по-добрите, играха много технично и красиво. И заслужаваха попедата. Но нямаха късмет на дузпите.

А за коментатора - гола вода е. Човек като не знае какво да каже започва да бълва глупости от сорта на "програмиран късмет" и т.н. Пък и забелязах, че има ясновидски способности, понеже общо взето при 90% от случаите успяваше (той така си мислеше) да разбере какво си казват футболистите и съдията на терена...

За Зидан - жалко, че така приключи кариерата му в националния. Не че някой ще го запомни точно този момент, но редно бе да си сдържи нервите. Иначе главата дето наби бе доста яка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великооооо хахахахахахаахах :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: То нас не могат да ни стигнат-но поне могат да се помъчат!А видеото няма грешка! :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво нямаше в този финал. По принцип където има мач на Италия, там има много защита и малко футбол. Те станаха шампиони в типичен за тях стил. Така играят на Ботуша и можем да ги виним само от естетическа гледна точка. Иначе определено Франция заслужаваше да стане шампион най-малкото заради по-нападателната игра а и отстрани по-силни отбори от Италия. Самият факт, че най-добрияте италиански футболисти са защитници говори достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, трябва да се забрани на италианци и на българи да играят на финалите на световно, че само развалят купона! :mrgreen:

 

http://clients.eightart.com/zidane.swf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм съгласен със вас-играя футбол и знам че нормално всеки отбор гони победата.В крайна сметка Бразилия като се върнаха от световното никой не им ръкопляскаше че играха красив и хубав за окото футбол-а отбратно-хулеха карлош и кафу!Важно е да победиш-независимо дали играеш грозно-ЦЕЛТА ОПРАВДАВА СРЕДСТВАТА.От гледна точка на футболистите това е тяхната цел-да бият без значение как(както е навсякъде-може да играеш най-красивия футбол-но като не е резултатен и неефективен какво следва-няма премии-айде 1 ще дадат заради красотата-но после).А от гледна точка на нас зрителите е нормално да не бъдем доволни от такава игра!Но ако се поставим на мястото на футболистите друго ще е!Всеки отбор разполага с даден капацитет-неможеш да го надхвърлиш-не всеки притежава техниката на бразилия и защитните деиствия на Италия-да не говорим за халфовата линия на Англия(за нападатели не говоря,понеже не мислят много)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, аз се пошегувах разбира се - нали е демокрация, всеки може да си играе както иска, стига да спазва правилата... то аз не съм голям фен и разбирач на футбола, обаче италианското флашче за главичките за Зидан ме накефи максимално - може дори по двама Матераци да поваля наведнъж! :smt082 :smt082

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.