Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гледате ли световното?


Гледате ли световното?  

35 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Честно казано зависи от мача,но след осмина финалите се старая да не пропускам.Макар да не съм запалянко :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до сега съм гледал само 1 мач и то, щото двама приятели бяха заложили по 100 лв на Еврофутбол и за нещастие ги загубиха ... Иначе не се интересувам от такива мероприятия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано се питам какъв е смисъла от цялата тази история . никога не съм се интересувал от футбол и не мисля че ще се заинтересувам . ще гледам само финала , при условие че нямам нещо за вършене ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е футбола:

 

Двадесет и трима идиоти търчат и се ритат по кокалчетата, което очевидно им

доставя извратено удоволствие. Повече от 22 000 000 идиоти ги гледат и им се

радват.

 

23-мата идиоти получават суми с които може да се покрие външния дълг на някоя държава, а другите 22 000 000 получават оргазъм от Светоеното докато хората се чудят как да се спасяват..... и кво да работят...

 

Ебати спорта - мноог ме дразни :-) :-) :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те воала, мадам, льо жур дьо Спас!!!

Чудех се, ... защо в един такъв мъжки форум все още няма тема за Световното. Ето я! Най-накрая! :mrgreen:

Аз на футбола не съм заклен фен, но на Световното съм. Заради атмосферата, която има по това време. Народът се радва или псува- няма значение. Харесва ми да наблюдавам хората по време на друсащите ги емоции :smt026 :smt041 :smt051

И да си пийвам биричката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt е написал много добре и аз съм съгласен с него и няма да го повтарям с писане-педпочитам да правя нещо друго или да спя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt-аз пък въобще не съм съгласен с теб!Някой пък са казали-проста игра за умни хора!Аз мисля че повече се дразниш от самите пари който взимат футболистите за нещо което не ти се стори толкова сложно и смислено!Е ако някога си играл футбол някъде(в което се съмнявам)щеще да знаещ че всичко е заслужено!(В тази графа не искам да вкарвам БГ футбола)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото не разбирам от двигатели ,толкова обаче разбирам от спорт и по-точно-футбол!За разлика от shotik ,който не желае да цитира corropt,аз желая да цитирам BlackPearl :"Някой пък са казали-проста игра за умни хора!"аз като бивш футболист съм изпитал насладата да усетиш играта в нейната същност,така да се се каже усетил съм атмосферата вътре ,от самата кухня....какво е да усетиш търкалянето на топката по гладката трева,да чувстваш че предаваш целенасочено движение на кълбото,да рисуваш мислено........оппа,няма да ме разберете......!А когато разбираш от такава игра ти ще и се насладиш и като гледаш!не случайно е казано за футбола ,че е най-великата игра-никога нищо не е абсол'тно предвидимо!

А иначе за световното,не е нещо осбено засега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футболът е велика игра, независимо от това, че се е превърнала в спорт за пари. Моето мнение по въпроса се съдържа в новия ми подпис!

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футбол като цяло ми е тъпо да гледам. Не следя световното, до сега не съм гледал нито 1 мач, за сметка на това пък доста напредвам по колата :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото не разбирам от двигатели ,толкова обаче разбирам от спорт и по-точно-футбол!За разлика от shotik ,който не желае да цитира corropt,аз желая да цитирам BlackPearl :"Някой пък са казали-проста игра за умни хора!"аз като бивш футболист съм изпитал насладата да усетиш играта в нейната същност,така да се се каже усетил съм атмосферата вътре ,от самата кухня....какво е да усетиш търкалянето на топката по гладката трева,да чувстваш че предаваш целенасочено движение на кълбото,да рисуваш мислено........оппа,няма да ме разберете......!А когато разбираш от такава игра ти ще и се насладиш и като гледаш!не случайно е казано за футбола ,че е най-великата игра-никога нищо не е абсол'тно предвидимо!

А иначе за световното,не е нещо осбено засега!

 

Напълно съм съгласен с теб!Много хубаво си го описал-аз не го направих защото този който не е играл едва ли ще ме разбере какво всъщност искам да кажа!Е ти им го каза-дано да разберат! ;););)

Aз играя и тенис на корт-наистина страхотен спорт(понеже всичко зависи от теб-сам за себе си)Играя тенис вече може би 6 година(на любителско ниво-макар че от половин година не съм си пипал сака с ракетите)ходил съм и по турнири и тн!Но няма такава атмосфера каквато има когато ходим с отбора за някое гостуване!И да паднем и дса бием-на връщане в автобуса пак ще се .....-еи тогава пада най-големия смях и базици!Всичко е готино-когато сме домакини и след това банкета-дори беше готино когато ни изкараха с кордон от 2 патрулки от Аксаково след бой на терена-остава фразата

И ВИЕ ЩЕ ДОЙДЕТЕ ПРИ НАС! :lol:

 

VIVA LA FOOTBALL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше за тази тема, дори вчера се чудех дали да не пусна един поздрав за Чехия след разгрома над САЩ с 3:0! Та приятели чехите освен добри коли правят и добър футбол, и ако вземат, че станат световни шампиони(за неинтересуващите се да поясня, че това е по-вероятно от даречем Франция да стане шампион) сигурно ще се радвам поне на 30% от това как съм се радвал през 94 година! Иначе какво да ви кажа за футбола...на ден той заема между 10 и 50 процента от житейското ми време...имам си любим отбор(няма да го казвам нарочно, че ще се превърнем в друг вид форум, гаранция!), тръпката да гледаш любимия отбор е чувство с което не може да се сравни с нищо друго, в един момент заживяваш с радостите и с проблемите на този отбор, няма по-голям кеф от това в неделя да поиграете с приятели в двората на съседното училище(в моя случай Първа Английска Гимназия) след което ви давам гаранция че се поставят рекорди за скоростно изпиване на бира...абе футбол му е майката! Понеже баща ми от малък ме запали по футбола веднъж ми каза "Ако не те бях водил с мен по стадионите нямаше да познаеш солта на живота"!

 

Който играй пИчели, който не играй не пИчели!

Христо Стоичков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър или лош, футбола е един от най-обичаните спортове у нас (то и за чалгата напоследък може да се каже същото;)). Аз не съм особен фен, играл съм разбира се като малък, но нещо не ми идеше отвътре, а и това ритане по кокалчетата... после минах на източни бойни изкуства - по-безболезнено е :mrgreen: Иначе футбола може да бъде и много красив, особено ако играят латиноамерикански отбори и нищо чудно че в тези страни е станал повече от религия дори. Съжалявам, че снощи пропуснах мача на Бразилия - надявам се да играят и на финала...

 

PS. Според мен запалянковщината у нас е един вид емоционално разтоварване от натрупаната негативна енергия - да попсуваш гръмко на воля между себеподобни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е тъка със всеки спорт който го играеш те кефи. всеки е ритал топка 'зад блока' нормално е да е най популярен спорта.

И мен си ме кефи да карам ски, чупил съм крак вадил съм рамо 2 пъти и тн и ще продължа да си карам всяка зима и като му казвам на някой, че не може да се сравнява със нищо това да застанеш на някой склон и да се спуснеш по неутъпкан терен докато слушаш любимата си песен. и за това може да се каже: който не го е пробвал не му е харесало. ясно че и с футбола е тъка, като не съм играл последните 8 години не ме кефи.

 

за парите който взимат ми е все едно, могат да играят>> взимат, не могат > гладни ходят.със всеки спорт е тъка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментар на турското дерби Галата Сарай - Фенер Бахче:

Първо полувреме:

Асан гидири гидири гидири. Асан шут. Шут, кише, кафъ дирек! Амаааааааааан, Асан чок амсалак;

Второ полувреме:

Амокачи - Янков, Янков - Амокачи. Шут. Гоооооооооооооооооль, гоооооооооооооль. Ааааааааа, йок голь, йок голь - байрак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krankenstein :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Аз лично следя световното. Но дори за тия дето не го следят има едно положително нещо: НЯМА ЗАДРЪСТВАНИЯ! Откакто е световното се прибирам за 10мин. Преди световното същия маршрут 20++ минути :(

От това си правя два извода:

1) Много мъже гледат световното

2) Жените шофьори са по-малко

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е тъка със всеки спорт който го играеш те кефи. всеки е ритал топка 'зад блока' нормално е да е най популярен спорта.

И мен си ме кефи да карам ски, чупил съм крак вадил съм рамо 2 пъти и тн и ще продължа да си карам всяка зима и като му казвам на някой, че не може да се сравнява със нищо това да застанеш на някой склон и да се спуснеш по неутъпкан терен докато слушаш любимата си песен. и за това може да се каже: който не го е пробвал не му е харесало. ясно че и с футбола е тъка, като не съм играл последните 8 години не ме кефи.

 

за парите който взимат ми е все едно, могат да играят>> взимат, не могат > гладни ходят.със всеки спорт е тъка

 

Което си е така-така си е!Усещането е наистина супер-изпитвал съм го и знам-само не съм слушал музика докато съм карал но тази зима и това ще стане!Мен лично много ме кефи като сум се засилил да хвръкна от някоя неравност(в повечето случай падам разбира се-но след като съм се търкалял около 20-30 метра-ставам още по-надъхан)И АЙДЕ ПАК-ЛУД УМОРА НЯМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от фурбол не се интересувам, но световното си е друго нещо. него го гледам с удоволствие, може би отчасти защото не става въпрос за отделни отбори, а за ДЪРЖАВИ.

Такива мероприятия доста обединяват хората в съответните държави, особено ако постигнат добри успехи. Помните ли летото на 94та ;)

 

и все пак... СВЕТЪТ Е ФУТБОЛ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или като мен си правят колата цял ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Доволни ли сте от финала ? Избяга ли Зидан от отговорност или се изпусна ? Какъв завършък само, а :) Е, победителя може да е само 1 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.