Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бели/кристални стопове за естеле


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Виждал съм на някои БГ шкоди такива стопове, та въпроса ми е в кой магазин се продават такива. За мигачите е ясно- дори вече съм си купил :mrgreen: . Също така съм виждал и стопове на които само мигача е бял- има ли такива в БГ :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ВЕРНО ЛИ ИМА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: АУУУУУУУ ИДВАМ ВЪВ ВАРНА!!! Ама чак след 1 месец - тогава ми е морето:(. Хашек ще кажеш ли точно къде се намира магазина- баща ми е там в момента и ще се опитам да го навия да ми ги купи(колкото и да не ми се вярва). МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ ГИ ИМА :smt005

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ул. "Г. Бенковски" 84 тел.: 052/ 658 479 GSM: 0887/ 867 500 Магазинът се намира почти на кръстовището на ул. Бенковски и ул. Кракра.

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=c4802c045e1193775ce2252b024059f1&city=varna&str=%C3%C5%CE%D0%C3%C8+%C1%C5%CD%CA%CE%C2%D1%CA%C8&num=84A&grid=m8k&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9&Map18_20.x=20&Map18_20.y=148

 

И да се обадиш като си тука на море да пием по една студена бира на плажа ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Да покажеш снимки като ги монтираш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.