Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да изключа бибитката на 120-ка ?


cenarius

Recommended Posts

Хора трябва ми много спешно някой да ми каже как да изключа бибитката на шкодата, като дам мигач и почва да бибитка УЖАСНО Е ! на баща ми колата днес се е счупила а той без кола не може днес ми е изгорил за 20лв бензин смятайте какво ми я е правил :) И утре пак ще му трябва но понякога като се даде мигат и почва да бибитка което е УЖАСНО !

 

За капак аз утре заминавам за концерт на СТИНГ и няма да съм в града и трябва ако не тази вечер УТре сутринта да му изключа бибитката ...

ами това е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Временно решение:откачи кабелите от тромбите!Със сигурност няма да свирят вече! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Временно решение:откачи кабелите от тромбите!Със сигурност няма да свирят вече! :D

 

 

ама къде са тромбите ? това и аз се сетих, сега с брат ми ще слезем той ще бибитка аз ще търся от къде идва звука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разглоби си решетката отпред, пред радиатора, там някъде е!!!

 

на по старите модели е под предната брония но като я гледам твота не е там.

 

опция2: махаш пластмасата която е около волана за да стигнеш до ключовете за мигачите и клаксона. режи(откачи) 1 кабел пробвай, след това следващия и така... успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово :)

 

 

викаш брат ти да бибитка ти обикаляш около предната броня докато видиш къде е тромбата :) при мен беше зад радиатора, легнах под колата и имаше 1 ( един) кабел който влизаше в тромбата, откачих го и - воала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А изолира ли го този кабел, щото е плюсов, пък и щом си дава редовно контакт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А изолира ли го този кабел, щото е плюсов, пък и щом си дава редовно контакт...

 

 

ми не ...

 

отивам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава само да измъкнеш тоя кабел и от другата страна - откъм таблото с бушоните, щото явно е вързан към бушона на мигача, и да го ръгнеш към правилния бушон на тромбата (виж в книжката кой е той)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.