Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Oktavia бензин или дизел?


Guest Ivar

Recommended Posts

Колега вече освен 90к.с. други няма.Няма страшно моята като е студена и тръгна си пушляви докато загрее.А новите които са с Помпа-дюза технологията си пушат всичките и то яко.Един приятел има 1.9тди 150к.с. Леон пуши си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 може с поръчка...

105 и 136 са PD и също се монтират на старата. Особено ако е 4х4...

 

Затова питах...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може но сигурно само с поръчка защото в ценовата листа вече има само 90к.с.,аз като взимах моята имаше и 110к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 катъра е каляската - друго няма, питах и за поръчка пак няма 110 коня, но нямаше и да я чакам тази поръчка... дори човека от офиса във Варна ме подсети, да му занеса мойта стара Жигула - давали още 1000 лв. отстъпка така, ще му я харижа с газовото и гумите - някой може да намаже, ако не ме домързи да ги смъкна...

 

Айде със здраве!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита кола, чел съм някаде, но май за БМВ та че може да се направи тест , какви са максималните обороти достигани с двигателя и средни обороти за период от време. Мисълта ми е, че ако има подобна опция за Шкодата всеки път акто ходиш за смяна на масло да ти проверяват и ако е над някаква граница която си задал на подчинените си значи е юркана колата и ...... ги глобяваш :)

 

oфф..

 

ако беше в софия щях да ти дам 100 лв и сам да сваля газовата уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите са най-малкият хатър.Не мога да понасям "шофьори", които виждат дупката на пътя и влизат в нея. Направо изтръпвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.