Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще се боядисваме....


Guest Марто

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Моля ако някои има опит, да ме посъветва къде (и при кого:)) в Сф мога да боядисам Фаворита - тук таме ръжда поизбива, пък и вратите са за поизкърпване ...

 

Мерси предварително, и безаварийно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто - Ако правиш снимки брат, пускай развоя на събитията във форума, че може би след 2-3 месеца и аз ше го мятам моя Fav за боя, та да видя това-онова, как са се справили хората, които си избрал и т.н.

 

Ще съм адски благодарен ;) :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не се скъпиш за боята ... хубава ли е боята на майстора му остава само да позачисти ръждата , но ако вземеш някой боклук , хем ще избие ръжда за нула време , хем ще стече и на третия месец ще те яд за парите дет си икономисал ;)

 

П.П. Боята на моита е вече на 2 години и не е пастирана още 8)

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз ще споделя за един майстор бояджия, при когото ходих преди десетина години. Затова не знам дали още е там. Гаражчето беше някъде вдясно в първата или втората пряка на Стамболийски след Вардар в посока центъра. На около 50-100 м в уличката беше гаражчето вдясно. Някой, който има натам минаване може да прегледа тия две-три преки на Стамболийски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.