Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Примерни модели на Шкода през 2007


Recommended Posts

Незнам дали сте засичали в мрежата как ще изглеждат новите модели на Шкода и за това пускам тази тема

 Фабия 2007 , Tудор 2 , Суперб 2007и няколко концепткар-a ...

 

http://carp.snimka.bg/automobiles/skoda.40594.787610
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да си кажа, мисля че всички модели с тоя тип фарове и тая решетка а ла Руумстер са отвратителни eck15.gif Дано не ги пустат в производство тия, че ще развалят само приличния имидж... :?

Единствено последната снимка на Фабията ми допада. Какво и беше на старата Октавия ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aве хора, тия неща всичките са Фотошоп бе, ко са корате :mrgreen: . Единствено 1вата снимка на "Fabia" мисля, че не е правена на базата на снимка на истинска Fabia. Няма да обяснявамзащо, вгледайте се в джантите, емблемите, дръжките на вратите и фона (който е от твърде разпространени снимки на първата Fabia).

 

Супърб-а е най-новия Passat, само че пак е играл Фотошоп-а.

 

Koнцептите до един са Roomster, обаче много яко е играл Фотошоп на тия снимки.

 

Ako искате някаква достоверност на концептите дори, влезте в официалния сайт на Skoda и погледнете "eNVe" и "Ahoj" (мисля че така се пишеше...) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на следващата седмица в Експоцентъра има специалзирано изложение изложение за товарни автомобили. На щанда на Шкода стърчи един Roomster. На живо изглежда много по-добре от колкото по снимки. Качих се, хванах воланчето...ех...идете вижте. Няма да съжалявате - 6 лв е входа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина и на мен не ми се вярва това да са реални модели на Шкода.Най-простото нещо, още като се загледате в имената като "Rapidster" и "Chopster" дали биха измислили толкова смешни имена на тези коли ?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата картинка ( http://snimka.bg/photo.php?photo_id=787610 ) е правена върху снимка на suzuki swift - http://forums.autoweek.com/servlet/Jive ... ift01s.jpg :lol: ... втората е една от първите и най - разпространени снимки на fabia - чак от 1999-та.

а да си призная rapidster и chopster много ме изкефиха (без да обръщам внимание на имената), добри идеи са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.