Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

II-ро Класик Дефиле - Евксиноград


Recommended Posts

Много яки снимки,душата ми напълниха,особено Берлието!Много добре се връзва с пейзажа :) .Някаква награда виждам,че се взел,честито,вида на колата ти е невероятно добър!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, хе... Синият МВ 114 купе беше мой, Иван (новият собственик) що-годе добре го е реставрирал, само джантите не са мой тип :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини снимки :) , най ме кефи самата обстановка в която са снимани автомобилите.

 

Мире, за предишните му джанти... ясно, ама и тия ли не ти харесват :D :?: Черните като че ли са по в стила на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Евала на човека дето е реставрирал Фиата - кат ги знам какви са гнилочи, а той го изпънал като струна 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яки коли ! Евала на техните собственици 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.