Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хора, в Неделя ще тествам Синята стрела !


Recommended Posts

Отвори ми се малко работа в София и един приятел ме навива вместо с влака да отидем в София със Шкода-та- ужас и безумие ...Вярно, сега е изчукана със заден стоп - нови накладки и хващащи спирачки, имам и фарове дори + мигачи :lol:

 

Първо по обяд трябва на централна гара да изчакам една приятелка на майка от италия да ми донесе една чанта и после от студентски град да вземем един приятел и да си идваме.

 

Идеята ми е, ако някой някъде в тези райони има свободно време и желание да се запознаем да каже :) Или е по-добре да си хвана влака или да се емна в неделя по софийските пътища надявайки се че няма да предизвикам ПТП :) уж знам как се кара и правилата ги знам ама ... :)

 

 

И разбира се, ако евентуално отидем с шкодата къде да я оставя 2лв/час на централна гара не ми се дават ... някъде зад някой блок да я мупна на някой паркинг за 1-2 часа ?

 

Ами това е :)

 

 

п.п. Ако дойдем с шкодата и стане някакъв инцидент няма да виня друг освен себе си ;)

 

 

ами това е 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скачай във колата, вземи си инстументи и тръгвай, ако нещо се повреди по пътя тъкмо емоция ще има. от пазарджик до тука са по малко от 140 км. с 90 км/ч няма да имаш проблеми. аз не съм фен на платен паркинг, като се размърдаш от централна гара покрай блоковете в района винаги ще намериш едно местенце. Не се шашкай тука не се кара чка толкова зле, като си гледаш пътя няма да имаш проблеми. а за да се видим аз съм 'пас' друг пъ че сега съм се заучил. а ти не си писал кога ще дойдеш коя дата????? а искаш с някой да се видиш??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре бре ;) на 11-ти

 

 

инструменти ... освен крик и резервна гума други инструменти нямам 8)

 

аааа имам малко ключове :)

 

 

Едит: аз не съм минал преглед, мислех днес да ида да свърша тази работа но тамън като тръгвах и баща ми ме видя и ми вика ела за малко и сега тръгваме за село да "оберем черешата" и няма да мога да си мина прегледа днес, а в неделя - абсурд ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В близост до Централна гара може да паркираш на следните места: Като излизаш на светофара завиваш надясно, на 30-50 м има спирка на автобуси и там има едни пейки - качваш се на тротоара и я оставяш там; другаде: точно след спирката почва локално платно вдясно - свиваш и там може и вляво на платното да я оставиш - там има доста така паркирали коли; ако там няма къде - продължаваш по локалното, вдясно има блокове, там някъде свиваш след 50-100 в някоя пряка, а също около и зад последния блок има място колкото искаш, а не е на повече от 300 м от гарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като излизаш на светофара завиваш надясно, на 30-50 м има спирка на автобуси и там има едни пейки - качваш се на тротоара и я оставяш там; другаде: точно след спирката почва локално платно вдясно - свиваш и там може и вляво на платното да я оставиш - там има доста така паркирали коли; ако там няма къде - продължаваш по локалното, вдясно има блокове, там някъде свиваш след 50-100 в някоя пряка

 

Колега ако говориш за това място:

http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=caa6a620e48a5038decbf3c944ee29af

 

си се объркал. Там паркирането е забранено и мен са ме дигали. 30 лв + акт[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цанко, по принцип това имах предвид, но ако има забранителелен знак си вземам думите назад. Искам да уточня, че аз не съм паркирал там, но съм виждал, че баща ми го прави, затова го споменах. Също така имах предвид чл. 96, ал. 4 от правилника за движение по пътищата, който допуска спирането отляво на платното по еднопосочни улици, ако не пречи на движението. Разбира се ако няма знак, ако такъв има там, положението е ясно. Ако е така, се извинявам за заблуждението, което може да съм създал на колегата cenarius.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.