Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СНИМКИ!


Recommended Posts

с тази "музика" оризили колата :cry:

 

да имаш такова бижу, да му купиш чисто нови обувки(гуми) и да му сложиш тез простотиии....

 

Дано ти харесват :idea:

 

 

 

п.п. За #1 път виждам толкова готина шкода като твоята говоря за външен вид просто е убиец :) Много е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тази "музика" оризили колата :cry:

 

да имаш такова бижу, да му купиш чисто нови обувки(гуми) и да му сложиш тез простотиии....

 

И що да не си сложи човека нещо д му свири? Няма логика в това, което пишеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тази "музика" оризили колата :cry:

 

да имаш такова бижу, да му купиш чисто нови обувки(гуми) и да му сложиш тез простотиии....

 

И що да не си сложи човека нещо д му свири? Няма логика в това, което пишеш...

 

разбрахте ме погрешно :)

 

 

тази музика която я е сложил ще му развали ушите за нула време, но те са си негови и той си решава какво да си ги прави :) Иначе колата е просто ненормална.

 

Поздрави и НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ ! :) просто не виждам как се живее в тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази музика която я е сложил ще му развали ушите за нула време, но те са си негови и той си решава какво да си ги прави :)

хахахахахахаа ХАХАХАХАХАА хахахахахахааххаахахаха е да ако слуша чалга може !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази музика която я е сложил ще му развали ушите за нула време, но те са си негови и той си решава какво да си ги прави :)

хахахахахахаа ХАХАХАХАХАА хахахахахахааххаахахаха е да ако слуша чалга може !

 

 

 

не се смей, а питай патило - не старило ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми патило....... като се замисля, имам един приятел чалгар с колони дето ми стигат до кръста, Ама според мене ако му звънна и му кажа да ми даде колоните, за да не оглушее, ще помисли че още не ме е пуснала водката от обед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в колата слушам предимно чалга и ретро. Какво против тая музика имате, тя е идеална за 3 неща: пийнйе, физическа работа и каране в града :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така Цанко-и аз съм така.Като се съберем компанията и ни е супер яко-удри бесните стари шлагери и тн!А иначе предимно ретро си слушам като съм самичък!(Той Хашек е слушал-имам богат playlist)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве аз на път/може и за 30мин./ тръгвам с 50 mp3-ки,да има....незнам по пътя Аналия ли ще ми се слуша,Ramstein или Testament ша искам и така,той Хашек знае за кво иде реч! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ве аз на път/може и за 30мин./ тръгвам с 50 mp3-ки,да има....незнам по пътя Аналия ли ще ми се слуша,Ramstein или Testament ша искам и така,той Хашек знае за кво иде реч! :mrgreen:

 

:lol::lol: тва ше да е голем кеф да слушаш Аналия във Фелацио :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,Митак,не е грешка ша знайш...анАлия е :lol: ,а иначе в рапид и веф да имаш пак ще ти е кеф! :!:

 

Аз още и Веф нямам,пък пак ми е кеф :D .Сега спестявам от закуски за някаква музичка на МВетката 8) .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.