Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"алекс" на ул"Брегалница"


liubeznii

Recommended Posts

Що се отнася до Сашо и качеството на работа в сервиза му, мнението ми е, че то спада през последните години. Ходя там от 1996-97 г., оставял съм си два пъти колата, втория път беше миналата пролет за смяна задна маска и заден калник и сега се усетих, че маската не е боядисана отвътре. И ще ръждяса за нула време. А оригиналната беше разбира се боядисана и отвътре. Спестили са си някой и друг час работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

:? Има нещо такова. Според мен причината е, че вече Сашо почти не пипа, а всичко правят хората около него! М/у другото- по голяма кочина не съм виждал!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сашо не е бояджия/теникиджия. Не си карай колата там за такива неща.

Иначе Сашо разбира много но прави само тънките неща. Останалото оставя на хората си, част от които са самозвани монтьори и пияници. Обикновенно поддържа по един човек който разбира и останалите които не искат много пари. Те отвиват/завиват разглобаяват

Като цяло съм доволен защото прави всичко за един ден без да ме кара да обикалям за части. Купува си ги сам, слага и втора употреба и т.н. Неквалифицираните хора се контролират от него и от другия разбирач в сервиза.

Единственият проблем е че гледа колата да върви но дребните неща ги отсвирва. Така и не успях да го накарам да ми оправи стъклото че се беше прецакала машинката :-)

 

Обобщение:

Баба шкода изкара 5 години в мене и се поддържаше само там - значи свестен е човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Аз лично си правя колите вече доста време при него някаде към 10г и предната 105чка той я подържаше и сам доволен, но мусе прецака газанализатора и неможе дами направи центровка за сега и за тва търся алтернативно решение.А колкото до пияниците повечето са изгонени,а истинския майстор е ЖИКАТА след Сашо а тва че е разхвърлено няма голямо значение важно колата датие оправена бързо и качествено на добра цена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Днес, бях там за карбуратор на моята 120-ка... евала... извади го , настрои ми го като по кнжка, после го монтирах и колата се преобрази тотално !!! Евала ! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Можели някои да каже по точно къде се намира тоя сервиз. Защото в bgmaps ми дава 2 улици с това име едната е в суходол другата е пресечна на стамболийски. и кажете някакъв ориентир за да успея да ги намеря или дайте телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес:

гр. София, София 1303, ул. Брегалница 74(между ул. Цар Симеон и ул. Св. Св. Кирил и Методий), тел. 029311366

КОНТАКТ

Тел.: тел.: 029311366

Моб.: 0887264357

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Адрес:

гр. София, София 1303, ул. Брегалница 74(между ул. Цар Симеон и ул. Св. Св. Кирил и Методий), тел. 029311366

КОНТАКТ

Тел.: тел.: 029311366

Моб.: 0887264357

:smt030

Телефоните не са това!! БТК-то от години го няма и другия не е същия. 0886099961 и 0878994478

Адресът също май е променен , но се обадете и си питайте :) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се връщам от там. Човека се отнесе повече от отговорно към проблема ми и на студа ми смени стария карбуратор с друг, който преди време купих на старо. Преди това го разглоби целия, настрои го, раздвижи го, постави го, замери всичко както е по книга и... И сега Маргарита определено не е същата! :D

 

Обадих му се на този телефон: 0886099961, разбрахме се да отида на Брегалница. Но той спомена, че се мести в Горубляне, за това имайте едно на ум преди да тръгнете - обадете му се.

 

Аз съм повече от впечатлена. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато някои ти свърши работа нетрябва да си впечетлен , ма такава ни е държавата деее..ъ

все пак евалата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Миналата година, зимата Алекс излезе на адския студ и на улицата ми оправи карбуратора. След неговата намеса градско 120-ката ми даде разход от 8.5 на 100. До вчера смятах, че това е личният ми рекорд за нисък разход. В четвъртък пак отидох при него, за да ми настрои карбураторчето преди зимата.

 

Човека направи това в извън работно време!!! Събота и неделя минах с колата 500 км. извънградско, а разхода падна до 5 на 100!!! Между другото, новият адрес се намира доста лесно дори и по тъмно. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toй видя, че няма кой да отиде в горубляне и се премести на по - човешки адрес. :lol: Ако не сте се досетили още, мисля че оffside е или Сашо или синът му.

 

Последни впечатления от него 2 полуоски взех доволен съм, едната беше кофти, уговорихме се, разцепи секундата, дойде заменихме я за друга. Скоро мисля и аз да го потърся за карбуратор, като цяло съм много доволен от частите който ми продава и от преди каквото ми е продал, всичко без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.