Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

привет!


Recommended Posts

Добре дошъл колега. С радост ще помагаме и споделяме впечатления по Шкодите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл :) сподели какво си правил по колата , какви проблеми имаш и евентуално как си ги решил . ако има нещо неясно просто питай - все някой ще ти отговори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление съм правил доста неща :( ,колата я имам от 6 години,но я карам от 3.на 125000км е,120L 1987г. първата кола на наште,купили са я чисто нова от Кореком.доста е запазена,но има забележки.тук там ръждичка,понатисната е от ляво.Правил съм и двигателя,смеси елементите ;) ! предницата се беше разбила,айде и нея,8 нови гуми-летни,зимни,ЯКА музика и още много,много дребни работи!Довечера ще кача доста подробни снимки! не съм излизал от 7 часа от форума 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм излизал от 7 часа от форума 8)

Добре дошъл и от мен ;)

Леле тоя форум ша ни съсипе, пък и води до престрастяване . Хората по 7-8 часа висят :mrgreen: :mrgreen:

 

Поздвари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.