Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

споилери и тунинг на фелициа


Пламен

Recommended Posts

ако не сте разбрали от скоро сьм собственник на Фелициаи сьм голям фен на споилери,тунинги и наи различни екстри и глезотии по автомобила,моля ако имате вьзможност даите ми сьвети или изпратете снимки предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

за съжаление няма много нешта за тунинг по фелицията,имам впредвид трудно се намират,мога да ти кажа каде има вежди и бленди за фаровете само .. .. .. . . ;) :arrow: :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си сериозен,може да ти оредя нещо от "Milotec",но защо да е от БГ,правиш поръчка от ЧЗ или Д и си готов...щом си мераклия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме като пари за какво става въпрос-с тия порачки сигурно ше е доста

а и тия на "milotec" не са нешто особено :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми явно разбирам повече от тебе, щом искаш да ти правят спойлерите в България :mrgreen: ;) .

 

От Варна съм - тук има спойлери за Felicia в LionTuning. Също така и в MG Tuning. Ако толкова държиш да ти осерат колата, ще намеря координати на тези фирми... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за вмешателството,ама пишете грамотно,бе хора! :evil:

 

 

 

 

"нешта"-неща

"нешто"-нещо

"оредя"-уредя

"порачки"-поръчки

.............................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hanoi....ти искаш нещо оригинално за Шкода Фел или нещо да ти направят за Шкода Фел...???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам 2 бели стъкла за стопове, че алармата се помеша и едното се поразтопи докато се усетя, че там крушката на мигача свети постоянно :smt119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hanoi....ти искаш нещо оригинално за Шкода Фел или нещо да ти направят за Шкода Фел...???

 

интересуват ме евентуално предна и задна броня кви пари ше ми струват :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hanoi....ти искаш нещо оригинално за Шкода Фел или нещо да ти направят за Шкода Фел...???

 

интересуват ме евентуално предна и задна броня кви пари ше ми струват :o

 

Aко в един авто салон кажел "Искам евентуално кола"......

какви въпроси ще последват от събеседника ти???

 

аре помисли и на тези въпроси ще ми отоговориш,абаче не за кола а за предна и задна броня....... ;)

дано да съм бил ясен..... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де за да съм по ясен

нешто такова като цена ме интересува http://www.feliciaklub.cz/?id=klub_auta&uzivatel=2749#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си се ориентирал Hanoi ама вярвам знаеш че тези екстрички струват колкото колата ти... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.