Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бели стопове за Фелациото?


GARDEMEISTER

Recommended Posts

Искам да си намеря бели стопове за Фелицията!Мисля ,че досега на всякакав модел шкоди съм виждал да са прозрачни стоповете ама на Фелиция не съм виждал такова чудо!?

Нали днес поставих 15" джанти на колицата та да я натъкмя още малко! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.spoilercentrum.cz/shop/skoda/felicia-1997/ 690kc са около 25EUR/бр. без доставка, ако съм ползвал точния курс на валутата.

 

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=1392&sid=ee7b9f0a68e10dd1c86d0cfbd7ae3163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline,аверче,айде да ми кажеш кога ще отделиш 1ч. за мен и да седнем пред pc-то щото май не искам само стопове.........леле какви неща има за Фелиция! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същата страница има и само пластмаските за стоповете прозрачни и са по-ефтини.

 

Аз пък си харесах този волан - излиза ~70лв., както и това барче - ~18лв, което е хем по-ефтино от тукашните, хем по-готино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има доста добри работи в тоя сайт. Останаха ми очите на 2-3 брони :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superb_ ако имаш предвид това :arrow: http://www.spoilercentrum.cz/images/th_2562.jpg е към 75EUR без доставка, демек, пълна глупост е да си поръчаш такова, след като тук във Варна можеш да си намериш спортно от 20 до 70лв :mrgreen: .

 

Beliq_lebed, а ти пробвал ли си да лепиш стъкла за стопове на Felicia :mrgreen: Аз съм лепил, да не говорим, че големия х*й 1во е да махнеш старите стъкла, които са залепени в завода да не ти кажа как ;) . За 30-40лв отгоре е по-добре да си вземеш цели стопове и да си запазиш старите.

 

GARDEMAISTER, Петьо, ше се разберем, казах ти, принципно няма проблем, ама ще трябва да жертваш едно посещение във фитнеса :mrgreen: .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А питаш ли ме мен,фелацията тунинг не е помирисвала още ,а един рапид ша ми изяде главата...ле ле,пък там какво е ,па и нема ко ти требе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай едно по едно,да е пълно удоволствието.

Моите стопове са някак различни от стандартните,но пък мигачите са .......белички,тоест прозрачни ,много готини.А колата ми е черен металик и стоят много добре.

Единият халоген за мъгла ми е счупен,случайно да знаеш колко може да струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай едно по едно,да е пълно удоволствието.

Моите стопове са някак различни от стандартните,но пък мигачите са .......белички,тоест прозрачни ,много готини.А колата ми е черен металик и стоят много добре.

Единият халоген за мъгла ми е счупен,случайно да знаеш колко може да струва?

:roll:

:roll: черен металик,ебати яката картинка дето си Mime b. :roll: ,а как ще ти ходят прозрачни стопове на колицата,а всъщност какви са наистина тези по-различни стопове?Дай малко снимки на колата,аз ще се опитам днес да покажа моята! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид,че са различни от на някой други марки автомобили.А на тази специално много добре изглеждат.По принцип съм привърженик на оригиналните неща(с малки изключения).Хич не харесвам прекалената кичозност.Бих си сложила някои неща допълнително,но в рамките на нормалното.И колата трябва да има стил,а не да изглежда като коледна елха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

resizeofp103011312ns.jpg

 

Имаше разстояние между адреса и таг-а. И 100 пъти да я пуснеш нямаше да стане, трябва всичко да е плътно едно до друго :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.