Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СКУКА


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Седя си аз днес и си мисля как в радиус от 10-15 км нямам нито един познат колега с когото да се събирам и да приказваме за Шкоди и да си оказваме помощ при даден ремонт. Всичките ми приятели, които карат коли, чакат на бащите си да ги оправят и аз умирам от скука.По цял следобед си обикалям колата сам. Иначе като цяло Шкоди има много тук. Ако взема да ги броя ... може и да се окажат 30-40, но за нещастие не виждам фенове сред шофьорите с изклщчение на един комшия.Той обаче все е на работа и ми помага само веднъж при смяна на предните накладки. Та целта на тази тема е ... не знам и аз точно, но някак ми е тъпо така и реших да пиша за терзанията си :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То паленето е лесна работа, ама после ще трябва да ме дърпат около 250 км на боксир, че както все й наливам за по 5-8 лв. май няма да стигна много далеч :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SKODA 105 RS, освен привечер да излизаш с колелото по кафенца и места дето има твой набори и имат такава кола да ги заговаряш около темата за шкоди и сам да събереш Троянския клуб.

Никой няма да дойде пред блока ти.

А ако сложиш и стикери на клуба по колата ти - може и някой и теб да те заговори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи само да уточня! ТРЯВНА няма нищо общо с ТРОЯН !!! Намират се на около 120 км едно от друго.А откакто имам Шкодата съм карал само 2-3 пъти колело.Иначе преди въртях здраво, ама както и да е.Ще се повторя, но писах вече, че 99% от Шкодаджийте са пенсионери ... аз к'во да правя с тях ?!?! Да си говоря за президента ли ??? Както и да е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишеш че само пенсионери са около теб,но аз ти препоръчвам да заговориш някой-може да случиш на такъв който знае много неща и му се иска да види такъв млад като тебе ,който с голямо желание е избрал колата която е харесал и е готов да научи още нещо.

при мен така беше преди 23 години и стана тъй че после той ме търсеше да му помагам във всичко на трабанта му, зашото аз оттогава до тази година имах трабант ,а и 3 г. имах и вартбург а сега съм с форман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишеш че само пенсионери са около теб,но аз ти препоръчвам да заговориш някой-може да случиш на такъв който знае много неща и му се иска да види такъв млад като тебе ,който с голямо желание е избрал колата която е харесал и е готов да научи още нещо.

при мен така беше преди 23 години и стана тъй че после той ме търсеше да му помагам във всичко на трабанта му, зашото аз оттогава до тази година имах трабант ,а и 3 г. имах и вартбург а сега съм с форман.

 

Верно си е!Аз имам един съсед,доста възрастен,който има Пежо от началото на 60-те,забравих модела ри въпреки сериозната разлика в годините обменяме опит,пък и аз съм облагодетелстван,понеже човека е бил механик и доста ми обогати техничеките познания.Тъй че винаги можеш да научиш по нещо от пенсионерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще им се занимава с мен ... пък и ги срещам все в движение и няма как да говоря с тях :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай човек и при мен е така. Никой не се интересува от Шкоди. Единствените пичове който познавам шкода фенове са от форума Радо и Тошо. Така да чакаш някой да те заговори за шкоди на улицата е според мен е толкова възможно, колкото да дойде някоя мацка докато лежа отдолу и да каже оооо пич, айде.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей....Мирооооо - готина картинка имаш на аватар-а :)

Наздраве Варна! Пия едно Старопрамен в чест на най-запалените фенове :smt025

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda 105 RS-брато напълно те разбирам.За щастие Варна ми е на 50км,или както казва Калоян на 20мин.И проблема ми е решен.В добрич няма един запален по Шкода фен!Да се надяваме че скоро ще се намери и такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве Варна! Пия едно Старопрамен в чест на най-запалените фенове :smt025

Поздрави!

 

Айде бе човек, кога ще се прибираш да пием по един Стар Пламен няколко пъти, мамка му~! Направо от летище София пали Октавийката и скачай към Варна! Баси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей....Мирооооо - готина картинка имаш на аватар-а :)

Наздраве Варна! Пия едно Старопрамен в чест на най-запалените фенове :smt025

Поздрави!

 

zloQQ тоя щатския BudLight кво представлява. Гледам много го рекламират, ама става ли или е няква пикня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит знам, че Американската бира просто не е бира!!! Това БЪД съм го пробвал и не струва. Опитвал съм и няква мексиканска бира- имаше повече вкус на бира :lol: Абе по-добро си няма от чешкото :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Старопрамен наливно =P~ :smt007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колеги, това с бирата поне има с кои да го осъществя :mrgreen: Сега в Трявна ще има панаир /бирфест/ и ще пия по 1 биричка за всички колеги :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо колега. Не ми е за 1ви път да бъркат 2та града. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, за срещата в Софето на 18.06 сметам да присъствам за по 2-3 бири :) А Варна определено ще посетя и ще дръннем по един стар Пламен...няколко пъти!

@ tsanko: тука бирата е отвратителна - на едно от последните партита имаше само некъв Bud...нещо си...егати - бях некъв посредник между бирата и кенефа - пиеш и пикаш - цяла нощ. Да видиш как на следващия купон дрънкахме текила и ром + стар Пламен :)...ама мнооо кинти бе...ужас!

Айде, наздраве отново!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дрънкахме текила и ром + стар Пламен :)

 

:-& :smt101 :smt118 каква е тази космическа комбинация, бре zloQQ

 

:lol:

 

Карайте на стар Пламен и чичко Смирнофф по-добре. Ефектът е същият, а може и по-малко пари да ви струва, де да знам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май се превърна в място за дискутиране на предстоящите алкохолни делириуми.Но няма нищо, весело да става :lol::lol::lol: Та хайде и аз да подкрепя мнението на колежката cacadu. Доста уважавам изброените от нея питиета, но за лятото най-доброто си е биричката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SKODA 105 RS-ако ти е скучно батко прескочи до Добрич.От другата седмица почвам основен ремонт!Всяка помощ ще ми е добре дошла!

Не става въпрос за Шкодата а за Мерцедеса на фирмата!Надявам се ако имам спешна нужда от помощ-колегите от варна да помогнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.