Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на 120L


smirn0ff

Recommended Posts

Здравейте,

 

Купих си една Шкода 120L.

Двигателя и е в добро състояние, но имам проблем с окачването и по-точно с предницата.

Като мина с дясното колело през дупка, трака и поднася на дясно.

Кажете горе-долу според вас на какво ви прилича и кой майстор около Студентски град, Дианабад или Дървеница може да ми свърши работа.

Имам доста части, така че това смятам че не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като мина с дясното колело през дупка, трака и поднася на дясно
- Най-малкото изпуснал амортисъор, т.е. маслото му е изтекло и при попадане в дупка се свива без съпротивление целия и гумения тампон на единия носач удря в другия. Погледни отдолу - ако е скъсан този тампон/конусовиден/ и амортисъора е омаслен значи е за смяна. Отделно със натиск върху каросерията се познава също - при натискане и пускане трябва шасито да се задържи в горната си точка а не да продължава да се люлее. Отделно може да имаш износен накрайник и други неща - трябва да се види. Най близо до студентски град е Симо до зоопарка, но като разбрах, как е оправил на Ники Колев стойката на предния амортисъор се хванах за главата как може майстор да направи такова нещо. Затова помисли дали не можеш да се справиш сам или със 1 жокер - звънни на приятел.

 

ПП. Честита първа Шкодичка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако искаш можеш да я погледнеш.

предницата от дясно хлопа и дърпа и ми прилича на ябълковидни болтове или на шенкели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.