Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

едно вапросче относно стария форум


Recommended Posts

помня че във стария форум имаше една тема относно един варненски рапид с двигател 1.6 от VW, интересува ме дали собственика му е в нашия форум и как мога да се свържа с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за форума в ДИРА(не знаех,че и там имате форум :o,ама май не го ползвате много често ),разгледах го преди малко и си мисля,че говориш за Хашек.Тоест,почти 100% съм уверен,че е той.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, форума едно време в дира беше единствен. Много от хората, които пишем в момента тука сме стари "познайници" точно от дира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, форума едно време в дира беше единствен. Много от хората, които пишем в момента тука сме стари "познайници" точно от дира :)

 

:o Случайно си търсех нещо интересно за Шкода из нета и попаднах тука, и за това се регнах.Ех,ако знаех за дира,щях много отдавна да пиша и в другия и тогава щяхте да си имате най-малкия шкодаджия в клуба,на който книжката щеше да му бъде още мечта,ама вече е късно :P ! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек-евала за аватара батко!Онзи ден много се накефих пред гаража на адаша-колко фенове със Шкоди бяхме(по-точно бяхте се събрали-сори че си тръгнах така бързо)-много яко беше-хората кака зяпаха от блоковете-а между другото-като си тръгвах от другата страна на блока.....................ой котйо(ти си знаеш)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахха, Хешек кога го направи тоя аватар :mrgreen: Страшен е ! fam03.gif

 

Мани ве, аз съм един долен подражател :oops: maxrpm е оригиналът :!:

 

Ти да не се обидиш, брато :!: :?: ;) Та*ак да става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд си аватара не съм го снимал аз той си е Free4All даже ме накефи супер много ама викам ае да не се изказвам, че вече много мнения ми се събраха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.