Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

на кого е жълт 110Р С 6132 КВ


Recommended Posts

таз 110Р има страшни огледала от каде мога да си намеря такива искам ги

 

Точно такива - трудно. Аз моите ги взех от битака - едното даже е чешко, оригинално за модела (гледам и Ников има такова). Имаше постната тук обява на накакъв чех от Бърно, продаваше чисто нови в кутиите даже... в БГ е по-реално да търсиш спортни огледала от Кадет/Манта - формата им е много подобна на чешките, само дето са малко по-малки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станимир от Пловдив продаваше такива, стига Хашек или някой друг фен да не му ги е обрал вече:) 0886619810

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че тези на Мантата и на Шкодите са еднакви. Аз щях да имам едно такова ако двама глупаци не го счупиха нарочно. Както и да е - всеки може да прави с вещите си каквото намери за добре, но да рушиш... аз това не го разбирам. Сори за лирическото отклонение, но ме хвана яд тогава, защото и на мен ми харесва тоя модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.