Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

...


Guest

Recommended Posts

Odin

Аиде модераторчета сме дай да едитнеме, щото да се направиме малко на интересни...

 

както и да е това да речем че е тема спам, и толкова. Аиде всеки със здраве и толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като те слушам, не лежане под колата му е майката, а една хубава центровка на делко от специалист.Просто аз скоро имах подобен проблем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лежах заради спирачки баце, щото задържаха. Те и сега задържат, ама по - малко аиде да речем че са заяли от разтопената грес, ще я махна. Обаче малоумния двигател бачкаше перф като го загасих за последно. Писна ми тая шкода ме мрази, а аз всичко давам за нея. Къде го тоя специалист на Шкоди вие ги оплюхте до един :lol::lol: Те и без това всички са мърлячи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лежах заради спирачки баце, щото задържаха. Те и сега задържат, ама по - малко аиде да речем че са заяли от разтопената грес, ще я махна. Обаче малоумния двигател бачкаше перф като го загасих за последно. Писна ми тая шкода ме мрази, а аз всичко давам за нея. Къде го тоя специалист на Шкоди вие ги оплюхте до един :lol::lol: Те и без това всички са мърлячи

 

Ако си от София се обърни към Петьо,има го в Белия списък или ми кажи да ти пусна ЛС с координатите на моя майстор.Ама верно,Белия Лебед е прав,като не разбираш нещо - не се занимавай с него,за да не прецакаш съвсем нещата.Успех!

 

П.П. И не се го изкарвай на нас,че ти се е скапала Шкодата! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.