Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia crash test


Recommended Posts

аз няма да го гледам, че после сигурно няма да смея да се кача в нея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе искам да си имам видеото защото на доста коли преди 2000 г съм виждал пък на Фелиция никаде не намирам пък ми е много интересно как се представя ,а може и на Фаворит те са много близки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик-извадете си клипче с краштест на джипа LANDWIND-да скифате как предните гуми влизат при шофиора да си погворят защо е карал така-а за централната конзола да не говорим.(имаше го на статия в Ауто Билд и някъде из Гугъла-но не си спомням адреса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик-извадете си клипче с краштест на джипа LANDWIND-да скифате как предните гуми влизат при шофиора да си погворят защо е карал така-а за централната конзола да не говорим.(имаше го на статия в Ауто Билд и някъде из Гугъла-но не си спомням адреса!

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувах,че въпросното китайско творение щели съвсем скоро да започнат да го внасят в България :cry: .Дано малко хора решат да си го купят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми заприлича малко на една Хонда Сивик, която след удара отпред не можеше да се каже каква кола е, а таблото беше станало успоредно с дясната предна врата.Та до брошурата с данните за джипа трябва да сложат и по 1 снимка на джипа след този тест, та да видим тогава как ще почнат да никнат тревички по него от стоене :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като е повдигната темата... имам подобни краш тестове на Skoda Octavia I, както и на Alfa 147, BMW 3, Citroen C5, Ford Mondeo, Honda Civic Stream, Hyndai Elantra, Opel Vectra, Peugeot 307, Peugeot 406, Renault Laguna, Volvo S60.

 

Тестовете са при един и същи условия.

 

Само незнам къде мога да ги кача... защото са средно по 40MB всяко.

Ако на някой ще му е интересно да ги види - дайте идеи за място за качване, че не съм се интересувал скоро къде е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувах,че въпросното китайско творение щели съвсем скоро да започнат да го внасят в България :cry: .Дано малко хора решат да си го купят!

 

Искам да те поправя-те одавна го внасят в БГ.Има ги в Русе след Шела в посока Метро,но от другата страна на булеварда!ТАм те си направиха офис преди поне 4(да не кажа 6 месеца).Сега и във Варна ги има където беше на фиат магазина-малко по нагоре от медицинския на кръстовището до малкото Пикадили.Този джип ми направи впечатление от една статия в Аутобилд-пишеше че много хора искат да си го купят понеже цената му варирала от 11-до 15хил евро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи - тих ужас!Четох го това в АутоБилд и настръхнах.Като съм във Варна ще мина да видя наживо това чудо на техниката.Четох някъде,че въпреки,че купили от Опел дизайна на Фронтера,в ЛандУинд(май така се казваше) всичко друго си било измислено от китайците :?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.