Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ослепително табло??!


Ici

Recommended Posts

Здравейте! Това ми е първата тема в този форум защото скоро си купих нова Fabia 1.9TDI.Автомобилът e супер,но единственото което ме дразни е,че таблото ми на слънцето блести като съкровищницата на цар Соломон...материалът е някакав тъкъв..сивочерен е по-принцип обаче като го напече ти взема очите.блести с милиони точици.. Някой да има сходен проблем или евентуално някаква идея за решаването му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми един сенник може да свърши добра работа според мен :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко! :) Оправи се след като отидох на автомивка и им казах тфа да го няма! избърсва се с някакъв препарат и с мокра кърпа... и вече не свети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито за колата, и второ ме подсети, че веднъж бутах един Москвич да запали. След 5 минути бутане го накарах да си вдигне капака...и видях че акомулатора е разкачен. Закачи клемите и москвето запали от ряз. Та добре си се сетил да поизчистиш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.