Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ухо за теглене за Фелиция


mimi.b™

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже каква е стъпката на резбата,дали е дясна или лява и с какъв диаметър е.Предварително благодаря! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

резбата наистина е лява (не обратна - онова е за педалите хехехехе), а ако не ти е много спешно, ще премеря на моята диаметрите и ще ти кажа.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай, че забравих да се логна - предишното е мое:

резбата наистина е лява (не обратна - онова е за педалите хехехехе), а ако не ти е много спешно, ще премеря на моята диаметрите и ще ти кажа.

Very Happy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лява резба ===> Едисонова резба.

Хихи - всички крушки били "обратни" :mrgreen:

 

Оооопс.... Това е малко спамене, та ако модератора реши да трие няма да се сърдя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едисоновата е нормална бре!!! или поне на крушките в нас

по часовниковата стрелка се завиват значи е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нема да трия засега, ама какъв чак толкова голям проблем стана с това "ухо за теглене"? Да не би да е 50 кинта или да го нема по магазините?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като питам, значи има защо!

Би ли споделил тогава от къде да си купя!

И всъщност за какво друго да използвам форума щом въпросите и мненията ми се приемат по този начин?Или това е чисто мъжки форум и нямам право да се бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, само в сексизъм не се бяхме обвинявали тука!

Обяснявам - в магазина на Сточна гара я има въпросната част 16 лева струва нова. Предполагам, че е откриваема и в някои авто-морги за по-малко пари. Искаш ли координати на подобни места :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нема да трия засега, ама какъв чак толкова голям проблем стана с това "ухо за теглене"? Да не би да е 50 кинта или да го нема по магазините?!

 

Пич, къде пък видя проблем да е станал :roll: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нема да трия засега, ама какъв чак толкова голям проблем стана с това "ухо за теглене"? Да не би да е 50 кинта или да го нема по магазините?!

 

Пич, къде пък видя проблем да е станал :roll: :?: Колежката си пита, другите помагат с каквото могат :arrow: форума работи по предназначение :idea: :!:

 

P.S.: Моля да ми бъде изтрито предното мнението (от 11:59) в тази тема, понеже на мен не ми се появява въпросното бутонче от където мога сам да си го изтрия. Мерси на модератора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой в нищо не обвинявам!Колекция от уши нямам намерение да правя, просто искам да ползвам такова с преходници и питах за резбата и диаметъра(ако четеш внимателно).

А що се отнася до форума, отговор не получих!

Redline,благодаря за подкрепата! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой в нищо не обвинявам!Колекция от уши нямам намерение да правя, просто искам да ползвам такова с преходници и питах за резбата и диаметъра(ако четеш внимателно).

А що се отнася до форума, отговор не получих!

Redline,благодаря за подкрепата! ;)

 

Не ми се вярва направата на такъв преходник да ти излезе по-евтино от горепосочената цена в магазина, освен ако стругаря не ти е роднина;) Но всеки сам си преценява - аз например май изобщо нямам на Фелацията такова ухо и доскоро дори не знаех, че съществува 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mimi, извинявай за забавянето, но не можех да смогна в последните дни да си видя ухото (а като гледам тук са изприказвали хиляди неща, но никой не ти е дал инфото!)

дано да съм премерил хубаво:

външен диаметър: 13, вътрешен -9.5, цялатта дължина на резбата е 25, а за стъпката: 5 стъпки са 16 мм. значи по 3,2 мм на единична стъпка. (всичкото са мм!)

ако искаш, дай мейл, да ти го начетрая, че така се получи малко мъгляво като че ли..

хайде, успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателната информация!

Ако имаш време прати ми чертежа на мейла.Както се досещаш няма аз да си го правя,мъжът ми да го разгледа и да действа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да се логна - mimi, пратих ти, дано да е това, което ти трябва и най-вече дано да съм ги измерил хубаво. но ако ще я прави мъжът ти, ще я нагоди с проби. и дано да не ти се налага да я ползваш! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново!Получих снимките!

Мъжът ми е страхотен и знам,че ще се справи!

За щастие колите ни не влизат в сервиз,всичко сам оправя!До сега сме имали всевъзможни марки автомобили,но шкода никога,та за това питам и разпитвам за разни неща.А с това ухо голяма драма стана :lol: .Дано не ми потрябва наистина,че съм за смяна на съединител,но се надявам до сряда да издържи(тогава влизам в бокса).

Приятен ден!И ела на срещата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mimi, извинявай за забавянето, но не можех да смогна в последните дни да си видя ухото (а като гледам тук са изприказвали хиляди неща, но никой не ти е дал инфото!)

дано да съм премерил хубаво:

външен диаметър: 13, вътрешен -9.5, цялатта дължина на резбата е 25, а за стъпката: 5 стъпки са 16 мм. значи по 3,2 мм на единична стъпка. (всичкото са мм!)

ако искаш, дай мейл, да ти го начетрая, че така се получи малко мъгляво като че ли..

хайде, успех! :D

Защо на снимката е 12 мм.,а тук пише 13?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не го бях премерил хубаво. :(

ама той може да го направи малко по-голямо - винаги после може да го намали. нямам хубав шублер, за да го премеря и оттам дойде разликата - сори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се сърдя?! че ако хората тук ми се сърдеха на мен например, надали някой щеше да ми обръща внимание, че може и да ме изтрият :D аз самият задавам доста тъпи въпроси, но само така човек се учи :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.