Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Амортисьорче за 5-та врата на Фаворит


toshe68

Recommended Posts

Здравейте!

Едното амортисьорче ми изпусна и сега трябва да търся ново или втора употреба.Знаете ли става ли от друга кола или трябва да търся оригинално ? И за какви пари горе-долу става въпрос ? Благодаря Ви в аванс !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ново от Сточна гара е или 36лв или 36лв..

Само че след накой и друг месе почва да се омаслява и до 1 година от ползването вече е отслабнало.

Аз също ще търся алтернатива.

Доколкото разбрах може да се намерят за 16лв/бр. с намалението - мексикански.

Италиянските са към 24лв./бр. - най скъпо.

Не си купувай от оригинални - щото май са минали само с етикета че са оригинал!!!

Лошо. Излагация.

Ползвам едни италиянски за другата ми кола - и са перфектни почти 2 години правят - като нови са все още и нямат теч на масло.

Мексиканските ги ползва едно приятълче - но скоро ги купи - преди 2-3 месеца - така че за тях няма представаколко са сполочливи.

 

За 2ра у-ба по 5лв./бр. може да си намериш при италиянеца в Овча купел. Сваляш старото и по него гледаш и си избираш.

Гледай Нютон метрите да са същите, както и дължината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе виж в магазина на Симеоновсо шоеси или се обад и иги питай. Един човек пред мен си купи и не беше толко скъпо колкото разправят за другите магазини. Аз лично не бих си купил такова нещо втора употреба никога. А за от Опел по моргите - един куп приятели карат Опели и ми се вижда, че на повече не са читави тия амортисъорчета.

 

ПП. Абе на мен ми се изкърти ухото на капака на багажника, където се държи поставката му и се чудя дали не мога да си монтирам и аз едно таков амортисъорче да ми държи капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите и двете гайки , където се навиват ябъките са заварявани барабар с конзолата на бравата на задния капак :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol:

на мене ми е счупена от едната страна пластмасата дето влиза ябълката - вързал съм я с тел,работи :)) . Леле колко е тежка тая врата без амортисьорчета да я вдигаш - не е истина.

 

Е тоя който е измислил телта и силикона е бил гений ;):lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе защо му викаш тел да се излагаме пред останалите форуми - хората са му измислили културно име - българско инженерно влакно. :D:D :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.