Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой спря ли днес в 12.00 часа?


Recommended Posts

Днес си бях в къщи и нито от прозореца, нито по телевизията видях коли и хора да спират. В София нито една кола не видях спряла, откъдето даваха пряко по новините. От пешеходците - много малко също бяха спрели. Във Велико Търново бяха много повече спрелите и коли и пешеходци.

Мисля, че неуважението към такива символични жестове на почит много ярко характеризира деградацията ни като личности и като нация. Мисля, че няма много да се закъснее, ако спреш за 2 минути, още повече, че знаеш и можеш да ги предвидиш. Гади ми се от това, на което бях свидетел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, не знам дали се брои, но аз спрях да уча когато чух сирените, запалих си една цигара и си изчаках 5мин. докато спряха... (и ето.. още не мога да се наканя да продължа с ученето :x )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, не знам дали се брои, но аз спрях да уча когато чух сирените, запалих си една цигара и си изчаках 5мин. докато спряха... (и ето.. още не мога да се наканя да продължа с ученето :x )

 

:lol::lol: ,колега,колега колко те разбирам за ученето.

 

Иначе и аз спрях,въпреки,че тук така вали,че щях да се удавя.Верно си е,че е признак на голямо неуважение да не спреш поне за минутка на 2 юни.Ама какво да се прави,разни хора,разни идиоти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, някой ден /не дай си боже/ ще завият сирените по другия повод и тогава пак никой няма да им обърне внимание и ще стане лошо. Защото който е забравил историята си е осъден да я повтори.

Нищо не пречи да спреш за 3 минути и да помислиш, големия келепир дето ще го изпуснеш за 2 минути.

 

Readline_ - добро оправдание за неучене :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, някой ден /не дай си боже/ ще завият сирените по другия повод и тогава пак никой няма да им обърне внимание и ще стане лошо. Защото който е забравил историята си е осъден да я повтори.

Нищо не пречи да спреш за 3 минути и да помислиш, големия келепир дето ще го изпуснеш за 2 минути.

 

Readline_ - добро оправдание за неучене :))

 

Аз съм абсолютно съгласен!Аз си спрях както обикновенно!

Калояне-добре се оправдаваш-ако през всеки такъв ден,или празници и рожденни дни и тн не ти се учи-не ми се мисли!

Обаче после ти се кара Ludek и ти се ходи по жени нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl не само по празници и по рождени дни не ми се учи бе, изобщо не ми се учи :( .... Както и да е...

 

Миналата година бях с колата в града по това време и отбих в една уличка и спрях. Верно че е имало хора с неотложна и бърза работа сигурно, ама чак пък всички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Ботев ако види в днешно време какво правят!!! - ще се обърне.

Мъчил се е той да сме свободни.

хан Аспарух същото.

И много такива родолюбиви хора.

А какво става.

Продадоха ни!

Всичко това е фарст сега.

 

Докато тези ни управляват не се сещат за тези който са проляли кръвта за българия - преди да подписват и сключват сделки който са в ощръб за родината ни, няма оправия.

 

п.п.м/у другото, това мероприятие ми навява на скръб, на мъка, на изтерзана свобода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато четата на Ботев навлиза по навътре в страната, започват да водят често битки! Тръгват да обикалят във Врачанския Балкан обаче нямат храна и вода. Абсолютно никой не им дава. Срещат един овчар и го молят да им даде две-три агнета за да се нахранят. Онзи им дава...и им иска пари! Ботев не издържа и казва "И аз съм тръгнал за народ да мра"!

Ти се чудиш, че днеска никой не спрял!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl не само по празници и по рождени дни не ми се учи бе, изобщо не ми се учи :( .... Както и да е...

Не мога да повярвам, не съм единствения който го мързи да учи за изпити :P:P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мързелите сме много, ама поне аз и хората, които бяха с мен спряхме да правим к'вото си правехеме, поседяхме си прави и като свършиха сирените си продължихме работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чуй сирените вдигнах глава от учебника по маханика постоях 2 мин като не чета и после отново започнах ред след ред.......

 

всеки го мързи да учи ама кво да се прави след време ще трябва да се яде нещо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.