Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Контакт за затворена врата?


Guest pdp11

Recommended Posts

На октавията мисля че е в бравата на вратата, много е шибано май трява да се сменя цялата около 300 лв. в Еуратек.....

 

 

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега 300 лв :( Че не можеш да боднеш един обикновен прекъсвач като на 100S,120L, Favorit и сие....

Мисля, че не е проблем...

Поздрави

 

Доколкото разбрах колегата говори за датчика за отворена врата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Идеята ми е следната: Датчика затваря контакт като е отворена вратата. Т.е. няма значение къде точно е монтиран и какъв е стига да изпълнява точно тази роля. На по-старите модели това беше направено от страната на пантите с "push button". Какво пречи да се направи на на новите така? Е, няма да е като оригиналното, но пък се пестят 300 парички :)

Поздрави

 

PS: Просто идея. Аз лично бих се бръкнал да ми я оправят (а то при мен е и с гаранция....). Но не всеки би дал 300 кинта за такова нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДР, преди 2 месеца си купих шкода фабиа седан 2001 ЕЛЕГАНС

ходих на сервиз да ми сменат дачка на перката и изведнаж се оказа, че винаги колата отчита отворена врата

ходих до Еуротек и там за 14лв. ми направиха диагностика --> лявата врата-->бравата-->смяна обща 200лв.-->УЖАСДа ама не! Дадоха ми час след 3 седмици, отивам в Еуротек, да ми смената бравата в 8,30 събота, но МИ СМЕНИЛИ ЧАСА ЗА 12 !!!!

Добре! чакам и след 4 часа ми се обаждат и казват че проблема не е в дясната брава, пак чакам и кам 17.00 след обед ми казват че била дясната брава а не лявата.

Ох отдахнах си тогава, но нямат на склал --> 2-3 седмици доставка -->още 3 седмици за да ми дойде часа в сервиза и пак не е чсно дали ще стане -->гадост --> била и по-скапа с 20 лева --->СМЯХ абе 5-6 седмици ще трябва да чакам

След обикаляне и званене по сервизи, един приател ме прати веднага в лозенец при един майстор---> 20 лв му платих + 10 бакшиш, човека я направи, СТРАХОТНО, сложи стандартен префключвате на вратата, много си разбира от работата. Каза че често се случвало на немски коли след 1996г.

 

ТА КОЛЕГА ПРЕПОРАЧВАМ ТИ ДА ОТИДЕШ НА ДИАГНОСТИКА ДА ТИ КАЖАТ АМА ТОЧНО КОЯ ВРАТА(ДА ТИ ДАДАТ РАЗПЕЧАТКА ОТ КОМПЮТАРА НА ЕУРОТЕК). ПОСЛЕ СЕ ОБАДИ НА ТОЗ МАЙСТОР: ГСМ 0887-229119 ВАСИЛ, кажи че МОМЧИЛ с бялата шкода ти е дал телефона, адреса му е: трагваш по бул. Ч. връх от хемус нагоре, и после завиваш втората в дясно, караш пак нагоре и отдясно в гаражи до бл.3 ул. чЕРВЕНА СТЕНА.

КЪСМЕТ

 

P.S. Бях се видял в чудо, и аларма неражботи и конфорт функция за заключване, като трагвам пищи зумера, в купето светят един кум плафони, абе дискотека, ВСИЧКО ТОВА СЕ ОПРАВИ САМО СЛЕД КАТО СЛОЖИХА БУТОНА.

Ходих на много места в София, само тоз майстор знаеше за какво става дума и какво да направи, професионалист. НАвсякаде ми казваха САМО ЕУРОТЕК, било сложно, било проблемно, абе жичкаджии дай им само музики да слагат

ТИ си решаваш аз рака направих вместо 250лв->30лв.+кафета

 

И ДА ПОЧЕРПИШ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако ще е така работата и аз мога да го сложа прекъсвача. Колко му е да ги резна жичките от бравта и да ги сложа към обикновен бутон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да стане като направи си сам

нещо се обръщат тоците, моята фабия има конфорт функция и имаше някаква особеност, но стана перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.