Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

свещи за Фабия 1.4 , 44 KW


Guest санфран

Recommended Posts

Може ли някой форумец да ми каже означението на най- добрия заместител на чехските свещи "BRISK" DR15TC налични при покупката на горният модел Фабия, които се продават у нас -CHAMPION, NGK, BOSCH или други добри марки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми иди в Еуратек и им кажи да ти дадат свещи.Те поне са сменяли и значт какви се слагат.Иначе и Champion и Bosch да сложиш едва ли нещо негативно може да стане!Все е свещ!Но най-добре си иди в Еуратек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в някое представителство на Бош. Там казваш модела на колата годината и с какъв двигател е и ти дават едни от наи добрите свещи а именно Бош. Убедил съм се че са доста добри макар че моята Шкодица засега е на Бриск :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в който и да е магазин и поискай свещи за твойта "каручка". Ако извадят каталог и ти покажат там препоръчваните от производителя (било той BOSCH или друг) взимай смело. Ако нямат каталог бягам бързо :) Vectrata я карах с BOSCH Super 2 и Super 4 и нямах никакви оплаквания....

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Всички оригинални свещи са ОК. Само гледай в каталога да са за твойта кола!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми иди в Еуратек и им кажи да ти дадат свещи.Те поне са сменяли и значт какви се слагат.Иначе и Champion и Bosch да сложиш едва ли нещо негативно може да стане!Все е свещ!Но най-добре си иди в Еуратек!

 

Е тука си в голяма грешка! Има разлика между Champion и Bosch, а има и разлика между тези две марки и NGK! Отиди в Еуратек и им кажи, че искаш свещи, но да са NGK! Аз чаках една седмица за доставка, но свещите са страхотни и ще бъдат точно за твоя двигател! Даже и да се направят на ударени в магазина, ти ги помоли и няма да имаш проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
BRISK DR15TC = MEIYA( JS) K7RTC = NDE Q20PR-U = CHAMPION RC9YC = BOSCH FR7DC = NGK BCPR6ES = Champion RC9Y = RC9YC = RC9YCC = BERU 14FR-7DU

 

D - триелектродна свещ

R - с вграден резистор( за по-малко смущения)

C - с меден сърдечник

 

http://skoda-club.hit.bg/news/Brisk.html

 

http://72.14.221.104/search?q=cache:HYC ... clnk&cd=25

 

http://www.ntbp.com/sparkplug/techmodel.htm

 

Преместено от www.skodaowner.org

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.