Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЖОРО от магазин Шкода зад Баня Мадара


Guest Plamen

Recommended Posts

Аргументирай се, дай конкретен пример?

 

Дал го е в раздела магазини за части

Госта не съм аз де, пък и тоя магазин ми е малко далече.

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите са му доста скъпички,може да не го бива за монтьор,но пък почти всичко дето го продава е оригинално.Тва е,ако се пазарите добре сваля яко цената.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да кажа и аз нещо.

Неможе някой и друга част - сравнена с volvo аналога да е по скъпа от волво часта!

Като се има в предвид че някой път частите казват че са оригинални.

Ами ако и в турция има завод за части по лиценза на дадената марка - пак ли е менте.

-Да. ще каже някой.

В днешно време никой неможе да е сигурен в "оригиналната" част която му се предлага.

Да не изброявам някой случай за най различни марки и магазини в София.

Маде им Джермани -съм виждал - и без този надпис с различни цени - матерала и качеството са едни и същи - с шупличките и т.н.

Оригинално френско нещо от бакелит- с цена от 13,50лв. та до 23лв. съм виждал - качеството е едно и също. Аналог на тази част съм намирал за 5лв. - от алуминизирана сплав универсална същите форми - качество - ще надживее оригиналите няколко пъти.

Така че да не говорим глупости само!

Или за тампон на двигателя - няма да уточнавам за марката - се продават от 54лв та до 103лв - при проверка от моя страна с пройзводитела БГ завода се оказа че продажната цена е 19,80лв. - останалото е печалба за продавача.

Още искате ли примери за проучванията ми за 1 год. до момента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За него има много какво да се разкаже, ама май почти всеки който е имал вземане даване с него - знае за какво става въпрос. Като цяло може да се намери какво ли не при него, ама е друг въпроса на каква цена. Колкодо до частите, които предлага ще кажа, че по-скоро са запазени 2-ра ръка отколкото нови ( предполагам всеки му знае ония коридор дет го е направил на склад ). Е мястото само говори за себе си. Аз съм останал с впечатление, че е доста несериозен и е голям далавераджия на дребно :lol: Конкретен пример - звъня му да го питам дали има резервоар за 120-ка, а той ми се хвали "имам бе имам, нямаш грижи - само ела и го взимаш. още е девствен дори" Звъня му на следващия ден както се бяхме разбрали - за да се разберем за час. Питам го няколко пъти дали е нов ( не мислех, че нови още се намират ) а той ми се кълне едва ли не. Отивам аз с баща ми да го видиме тоя "девствен" резервоар и след около 20 минути тършуване от бърлогата си :lol: изважда едно ръждясало корито и ми го подава... С повдигнати вежди седя и го гледам, а той ми вика 100 кинта :!: :lol::lol::lol: Не след дълго откривам, че въпросния "девствен" резервоар е лепен, при това на няколко места. Викам си - ясно... :?

Друг пример - звъня да го питам дали може да ми намери табло за уредите и оборотомер, а той ми разправя "звънни след 2 дена и ще го имам". Е колко пъти по два дена минаха - на мене ми се отщя да се занимавам въобще с неговото табло.

Положителното при него е, че можеш да се пазариш и ако си настоятелен може да си свалиш доста от цената. Пък има и доста части, невинаги знае че ги има, ама разтършувайте се с поглед ( дори и от вратата ) и може и да намерите каквото ви трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак от "лошия" Жоро има три положителни неща:

1. Може да се поровиш, да видиш кво има и да си избереш;

2. Доколкото разбрах от Хашек частите му са чешки оригинални.

3. Можеш да се пазариш и да свалиш доста от цената.

 

Проблемът е, че има части, дето не може от външен оглед да установиш дали са читави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Жоре,имаш ли брони и подпирачка за багажник за МВ?

Да естествено,само да ми ги докарат от един склад!"

 

И така му ги карат от около 3 години!Не го изкарвам светец ако така ве се струва! :mrgreen: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично вече на Жоро нямам никакво доверие. Доколко частите му са оригинални чешки не знам. Съмнявам се. Това, което аз видях в коридорчето-"склад" и това, което той ми предлагаше бяха части втора употреба и то скъпи. Иначе той демонстрира голямо желание и ентусиазъм да ви помогне, да ви намери търсената част и дори да ви я монтира... Само дето после горчиво ще съжалявате, че сте се обърнали към тоя нагъл тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ме извините за това, че малко наруших добрия тон в предишния си отговор. Жоро не е нагъл тип, той е много добро момче... Пък и всичките му части са оригинални чешки.... М-да, така си е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че има части, дето не може от външен оглед да установиш дали са читави.

 

Да, това е гвоздеят - затова аз при него си търся само декоративни ретро-чарколяци, дето иначе ги няма по магазините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.