Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

раздувки


nqkuv^lud

Recommended Posts

ами такива раздути калници някои има ли идея как могат да се поръ4ат колеги,4е съм им хвурлил око от както имам скода искам да и сложа раздувки

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=748174

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=748173

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми виж в някоя фирмичка дето правят тунинг неща.Ако беше от София,щях да ти препоръчам 2 - 3 такива фирмички,дето правят брони и тн,що да не правят раздувки.Друг е въпроса колко качествени ще са и колко ще трябва да си пазиш колата от удари,заради тия пластмаси.

 

П.П. Разгледах ти снимките на колата и ако бях на твое място щях така да я оставя,не изглежда никак лошо,направо си е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздувките са LR пакет, прави ги чешка фирма, мисля, че ги прави и една немска (която прави и 130RS пакета), с която съм кореспондирал и която няма опция за доставка до BG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая Шкода е нечовешка 8) Чак тръпки ме побиват като я гледам.Само да питам, какво е това в багажника отпред ?!?! Много странно изглежда ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,ако искаш точно такива като на снимката......оригинални ще ти кажа цена на пакета с доставката....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е това в багажника отпред ?!?! Много странно изглежда ...

Резервоар.

 

Ников, а цена на спойлер за задния капак като на 130ЛР можеш ли да кажеш;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.