Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги не гледаите по тротоари те докато карате.


Penaowner

Recommended Posts

Хе хе хе-много се отпеснахте май по тези мацки!Аз с гледането по тротоарите проблем нямам-имам имунитед.Още като бях с първата ми кола Фиат Типо и си карам е един авер и гледаме някакво супер парче(по принцип в Добрич всички по-така се знаем-обаче тази беше явно нова звезда) и моя авет сваля джама и казва еи сега ще я хвана за г...(понеже не вървеше на тротоара) и тъкмо да я хване и........ ПРАСССС още не ни бяха асфалтирали булевардите и влязох в една яма-за щастие само гумата спрасках (и то с има няма и 20км) че от тогава винаги си гледам пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си патил в подобна ситуация, лошото беше че мадамата отзад беше супер, обаче опред беше като ударена от товарен влак...и в следващият момент се нацепих в едно Пежо 406 (тогава карах голфарата). Той човека мисля, че разбра за какво става на въпрос, беше някакъв бизнесмен даде ми една визитка, ама на Пежото му няма нищо(!!!!!!) абсолщтно нищо само дето табелката на задният номер се беше леко окъртила от едната страна и поувиснала. Та съответният господин ми вика, "Момче на моята кола и няма нищо, аз тръгвам". Айде стига бе, викам чакай сега да извикам КАТ, да ми пишат акт и да си взема парите от застрахователя, щото голфа беше поумачкан отпред, та чак капака не щеше да се затваря(след като успях да го отворя), един фар счупен, пластмасовата решетка...абе красота! Онзи, вика абе нямам време и си тръгна. От там в КАТ, обяснявам какво се е случило, а онези двмата ме гледат все едно съм извънземен, и единият ми вика "Не, не се е случило така, а аз ще ти кажа как се е случило, за да не ти пишем акт, щото нещо много честен ми изглеждаш ама ще почерпиш". И ги почерпих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм на плаж на кабакум с рапидката и съм спрял сред множеството коли...по няколко стотин се събират до морето/който не знае/,стоя си аз опнът на хавлиййката и минават 5 моми....като по команда погледът им се приковава къде......в шкодака....вървят те напред а главите им намясто,едва не си изкълчиха крачетата....бая и се чудеха....ТАКА ЧЕ ВЪЗМОЖЕН Е И ОБРАТНИЯ ВАРИАНТ! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм на плаж на кабакум с рапидката и съм спрял сред множеството коли...по няколко стотин се събират до морето/който не знае/,стоя си аз опнът на хавлиййката и минават 5 моми....като по команда погледът им се приковава къде......в шкодака....вървят те напред а главите им намясто,едва не си изкълчиха крачетата....бая и се чудеха....ТАКА ЧЕ ВЪЗМОЖЕН Е И ОБРАТНИЯ ВАРИАНТ! :lol:

Колега ти що не ги викна да им направиш една презентация :mrgreen: М/у другото, този вариант е много по-красива гледка, отколкото ти да се заглеждаш по мацките :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, колега, извинявай.То при теб работата била "дебела" :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GARDEMAISTER-лошо няма!Само дето си бил със жената.Аз такива дето така се чупят от стоики че чак чупят плочките по центъра да хи хванеш че да им откачиш крака от с...... и после да ги пратиш на параолимпийски игри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.