Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги не гледаите по тротоари те докато карате.


Penaowner

Recommended Posts

Снощи ми сефтосаха колата. Нищо сериозно пострадали няма. Ситуацията. Аз спирам на червен светофар, след 2-3 секунди чувам спирачки и усещам как Пена тръгна напред. Слизам гледам зад мен астра кат полицеиските. Е фаровете и определено не са толкова здрави колкото задната броня на шкодата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: аз имах малко боя по бронята нищо повече. Разбрахме се суперкултурно с младежа. Викам му:" колега какво става не видя ли че съм спрял". Тои мълчаливо само ми посочи тротоара където се движеше едно съвършенно същество от женски пол по къси панталони и потник. какво да му кажа на човека. Разбирам го напълно. Тои поуката си е извади. 2та фара не са евтинки :( Тъи че колеги внимаваите докато карате не гледаите по тротоарите защото незнаете какво може да се случи. Може човека пред вас да не блее и да стане фал. Пожелавам безавариини километри на всички гледаите само когато сте спряли. Пак ще видите интересни неща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уелкъм ту дъ клъб! :P Абе важното е,че няма пострадали,другото са тенекии,а те се изчукват :mrgreen: ! .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ви тук комбинация та 2 в 1.

Поне ще е на спокойствие. +18

http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5301&start=0

Eииии скивайте на brabus аватара :(:(:( как искам и аз такъв, само дето едва ли ще намеря някоя супер мацка да ремонтира шкода 120, те като легнат от долу циците им опират в картера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представям си гаджето мечта:

 

Връща се тя цялата в прах и грес и вика: Коте смених спирачните маркучи на шкодата щото нямаше какво да правя, ся залепвам за стъклото, а съединителя ти не приплъзва. Даже ей ся като се връщах издухах неккав глупак с 110 по българия. Тряя да ми дадеш 30лв за части.

ИИИ ся съм супер мръсна... аиде да доидеш да ми изтъркаш гърба :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представям си гаджето мечта:

 

Връща се тя цялата в прах и грес и вика: Коте смених спирачните маркучи на шкодата щото нямаше какво да правя, ся залепвам за стъклото, а съединителя ти не приплъзва. Даже ей ся като се връщах издухах неккав глупак с 110 по българия. Тряя да ми дадеш 30лв за части.

ИИИ ся съм супер мръсна... аиде да доидеш да ми изтъркаш гърба :D

 

Ако намериш такава свиркай да я клонираме!

 

П.П. Абе откъде ти идват на ум такива дебилизми,аз и на 3 големи ракии не бих могъл да родя подобен бисер!Евалла! :smt026 :smt041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извън темата:

 

maxrpm - забелязвам у теб наднормено количество хормони, съдейки по повечето ти теми, както и по лезбо-аватарите. Мисля, че ще ти е от полза по-често да "посещаваш" Мара Шепова с петте баджака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извън темата:

 

maxrpm - забелязвам у теб наднормено количество хормони, съдейки по повечето ти теми, както и по лезбо-аватарите. Мисля, че ще ти е от полза по-често да "посещаваш" Мара Шепова с петте баджака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Хахахахахахахахааха ххаахахахахах ахахахахахахах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи нищо лично гаджето мечта на maxrpm имаме колега в форума чието гадже му се сърди че не и е позволено да работи по колата. Та значи е нещо подобно. Но помечтаите като мен: къща огромен гараж с канал тезгях и... т.н. колкото и да ви е любима една жена се някои ден ще искате да се усамотите от нея. А гаражът в случая е идеален. Ако почне да кисне и там лошо- кухнята остава празна. Лошо Седларов много лошо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и забравих да споменя. Повечето ремонтни деиности които извършвам по колата са удоволствие за мен. и кат гаджето смени както каза спирачните маркучи аз кво ще прааа мааму стара само да карам не ми е интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък точно обратното, интересно ми е да карам, обаче при мисълта че тряя дя скоча в гащеризона, и да ходя да ръчкам нещо което няма никакво намерение да се отвие ми се драйфа :( В смисъл от начало ми беше яко да лежа от долу, сега ме крепи мисълта че като я оправя, ще правя изрудий :D Усещането че ако не мина на червено ще ми свърши бензина вдига адреналина супер много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако скиваш и към 11стр. може и пиче да видиш.

Не че няма и на други места - там.

 

на мен почти нищо от 11 стр не ми се отваря :cry: :cry: :cry:

Търпение колега, търпение.

Бавно се отваря страницата - много бавно - за да може сърцето ти да издържи!

Погледа - да ти се навлажни!

Въздишка да може да затайш - гледай да не спреш да дишаш!! и т.н.

Търпение - ти не си бързак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то в Пловдив е така - бях миналата седмица - има кво да се види. Добре, че бронята на Шкодичката е яка, па оня като му е толкоз акъла, ще си плати за масрафа и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и аз се заглеждам по тротоарите ама с периферията и ако има нещо по така тогава се обръщам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа, че колкото и да твърдят, че колите са като жените и обратно толкова и не е вярно.Моята "жена" постоянно се мръщи като й кажа, че трябва да правя нещо по колата, ама съм и намерил и на нея слабата страна.Като и кажа, че иначе няма да може да се видим и млъква.Пък м/у другото и аз си карам от зимата с леко крив преден ляв калник заради един селяк, ама к'во да се прави, всякакви работи се случват по тая земя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, като ги гледам тия мадами, наскачали по предните капаци по таваните, ако някоя дойде и ми се пльосне на предния капак - че я строшим от бой :!: За едната снимка да ми изкриви капака :mrgreen: ....

 

Иначе яки са мадамите, и аз като карам внимавам, щото сега особено като се стопли и сичките тръгват по без нищо... бива бива ама... ;) :mrgreen:

 

Лошо е когато колата замести/замества жената - значи нещата са излезли извън контрол, треа се постига тънкия баланс мисля :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди един, два месеца и аз си спирам на светофат (току що бях задминал една кака с едно коланче... :smt049 ) в следващия момент чувам някакви луди спирачки... добре че пича от зад реагира и сви в дясно да се качи и спря на бордюра на не на мен... :mrgreen: но си беше в един от първите дни на затопляне... а на скоро някакви 2 кокошки се баха награбили ама посредата на улицата хахахахаха от по забавно ми беше да гледам реакциите на тия с колите... кои връща на зад, кои набива спирачки кои отваря джамове и крещи настред кръстовището хахахахаха... ама и тия много сериозно си се бяха подхванали :roll: а по старите хора от трамвая... на хората не им се гледаше сигурно цяла седмица са ги обсъждали момиченцата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди един, два месеца и аз си спирам на светофат (току що бях задминал една кака с едно коланче... :smt049 ) в следващия момент чувам някакви луди спирачки... добре че пича от зад реагира и сви в дясно да се качи и спря на бордюра на не на мен... :mrgreen: но си беше в един от първите дни на затопляне... а на скоро някакви 2 кокошки се баха награбили ама посредата на улицата хахахахаха от по забавно ми беше да гледам реакциите на тия с колите... кои връща на зад, кои набива спирачки кои отваря джамове и крещи настред кръстовището хахахахаха... ама и тия много сериозно си се бяха подхванали :roll: а по старите хора от трамвая... на хората не им се гледаше сигурно цяла седмица са ги обсъждали момиченцата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

В такива екстремни моменти на шофьора се препоръчва включване на функцията "кон с капаци", много, много да не гледа по тротоарите к'во се движи, че току-виж станала белята :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такива екстремни моменти на шофьора се препоръчва да усили някаква Gabba/techno/drum &bass/metal в колата си, като е препоръчително човека да има поне 30W музика + бас вместо задна седалка, за да отвлече вниманието си от поличките/циците на проблемната персона :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и забравих да споменя. Повечето ремонтни деиности които извършвам по колата са удоволствие за мен. и кат гаджето смени както каза спирачните маркучи аз кво ще прааа мааму стара само да карам не ми е интересно

 

хехе егоист, ще споделяте това удоволствие ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.