Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро рали "Розова Долина" 27-28.05.2006


Recommended Posts

Убави талиги са дотътрали гърците, ама нашите не им отстъпват - дори напротив, а и Аденауера на Тони направо ги размазва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Събраха ми очите! Много ме накефи червената шкодичка 450 :)
Винаги съм се чудил от къде се намират части за един такъв стар автомобил. Например калник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Събраха ми очите! Много ме накефи червената шкодичка 450 :)
Винаги съм се чудил от къде се намират части за един такъв стар автомобил. Например калник?


Даа, на Стефан 450-цата е страшна...е, има и някой дреболии, дето дразнят - например съвременната емблема на волана, ама върви че я намери оригиналната де, ако я нямаш :)
А предните калници са аналогични с тези на Октавиите, само лайсните са различни, а отзад вече всичко е различно - абе въобще трудна работа, питай RSK и Какаду ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червеното кабрио го видях как влиза на паркинга на едната Била и да видите на кво се вика извърнати глави, оцъклени очи и паднал челюстен ъгъл:lol:

 

ПП- :mrgreen: Пък човекът, който е пръскал сливенския Булгаралпин ми е гъсталак :P:) Сори, ама не се сдържах да се похваля :oops: ;) Това си дело го има за произведение на изкуството, а не за работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.