Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

със 120км/ч в града


nqkuv^lud

Recommended Posts

ама какво да ви говоря,той Цецо ще ви качи в неговата и ще полетите! :mrgreen:

 

Е това вече е приказка!Няма vRS,Rs,ST,TYPE R GSI i GTI пред Цецо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се беше вгледал в снимката от аватара ми/а мисля че тази шкода си можел досега на много места да я видиш освен тук,щото малко са шкодите в бг ,дето са ретро и е инвистирано в тях/...щеше да видиш че не е 120-ка......

Иначе относно скоростомера...ами да ти кажа не сам си засичал сам само скороста,нали и други се движат и те имат километражи....по край кола ,която се движи със 160км/ч...Естелката минава и я забравя...

ама какво да ви говоря,той Цецо ще ви качи в неговата и ще полетите! :mrgreen:

 

Да видях че това на снимката не е 120-ка;)(поне до колкото ги разбирам:) )....ама май малко съм разбъркал колите:)....нищо де ще прощаваш,все още се уча... с Цецо не се пускам неговата е много бърза :mrgreen: :mrgreen:

 

Адашче ,аз мога да помогна с GPS-a ;)

 

ми супер, когато имаш възможност да го вземеш, пусни една тема за среща, па на кой му стиска да си го измери не само на приказки, нека да заповяда!;)

 

той GPS-а е мой (добре де на бащата е ,ама се тая:) )....та само трябва да му заредя батерийте и да видя как се бачкаше точно с него....ще гледам за тая среща да дойда и ще го взема:http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=1764

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се базикали с Цецо. Ще вземе нарицателно да стане :) Всички знаем колко му върви колата:

1. По-бърза е от stock 120-ка, ама това не е критерии, защото неговата е пипана.

2. Върви наравно с Фелицията на Митко, която е 58 кончета.

Извод - всяка пропорционално на Цецовата кола пипната 120-ка ще го вижда като точка в огледалото си. А какво остава за разни RS-киI-ки и т.н. Но това не е толкова важно, колкото важно е желанието ми да видя Цецо и Хашек или за по-коректно - Цецо и Яската един до друг на старта. Касата бира за победителя е от мен. Варна, наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропуснете да снимате само, че и на мен ми се гледат Шкоди бегачки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли не отговаря така че аз ще кажа каквото и до колкото знам диференциала е с предавателно число 4.22, нямам идея какво друго е правил по скоростите освен това двигателя е 136 и е с по-твърди пружини отзад заради което му стоят така задните колела. За останалото нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко ми беше казвал какво представлява на Цецо колата, но съм забравил :oops: Но е факт, че е пипана, защото няма как stock да върви наравно с Фелиция 1.3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle-евала на Цецо че му върви толкова колата.Аз на такива хора им се кефя заради желанието и ентусиазма в тях!Това което не ме кефи обаче е друго-направил си си колата-ЕВАЛА-но не ти отива да говориш-мойта кола е най,вашите са.......Аз мога да правя коли,вие не можете да правите коли(аз не че мога-но имаше хора където са се доказали многократно)Така че цялото му поведение беше смешно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.