Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Братушките може да се научат да правят коли


deel_1981

Recommended Posts

http://www.lada-kalina.ru/body.html

 

Сигурен съм обаче че като се поогледа човек в колата и под капака ще си личи че е руско. И двигателя е слаб за обема си, а за 2 клапан на цилиндър просто няма да коментираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа сайта е направен добре

но колата хич не ми харесва като KIA ми е и то стар модел май Delta беше

 

абе ще се научат да правят коли

 

ама ше си карат с поне 10 г. назад осхте време

 

найстина Ръжди ми обърна внимание и като се загледам хечбека прилича на корса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за марката ЛАДА си е направо постижение.Не е никак лош модела-то не може да не прилича на някоя от марките(КИА) все пак са се взаимствали идеите от някои модели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за двигател 1.6 мощност 81 коня не е толкова зле, само разхода му (6/100) е малко висок за 90 км/ч, които трябва да са най-икономичната му скорост. За сравнение опеловия двигател на Вектра, 1.6, верно моноинжекция, но при 75 коня мощност и 110-120 км/ч разхода му е 5/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко "сделано" в Русия....

Формата е ужасна (поне за мен).

Освен това относно качеството имам доста дълбоки резерви... Преди 3-4 години на едно авто-изложение имаше Лада. На пръв поглед всичко беше ок. Но... Заглеждайки се във вратите забелязах, че отворите не са успоредни и докато в единиа край има 4-5 милиметра в другия е най-много 2! Освен това задната броня стоеше сякаш е взета от друга кола....

За двигателите не коментирам.

Относно изработката - познат караше Нива. На 25ооо км му блокира стартера във включено положение! Трябваше да го теглят до сервиз. На 10ооо км му правиха ремонт на скоростната кутия. На 200 (двеста!) км му падна уплатнението за вентилацията, а с купуването пепелника се вадеше с основата....

 

Пък може и да се научат... Ма аз не искам да съм опитното зайче :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал чисто нова Лада 2107, на която на задната врата към колонката имаше луфт фабрично ~5мм - абе виждаше се слънцето през процепа при затворена врата. На същата на 5000км и бяха сменили съединителя! Евалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това казах че ако се загледаш ще си личи че е руско, защото като гледах на едно изложание - чисто нова - некарана 11 или 12 беше и дори вътре в купото колко нескопосано направени нещя видях :) просто нямаше място за сравнение с фабията комби която бях гледал точно преди това. А за двигателя - ладите ги правят инжекции вече и за това ми се вижда и слаб мотора и с голям разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам инжекциона им е BOSCH.

Относно разхода - ми то половината коне се борят с триенето. Не може да е нисък.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://books.j5.ru/tov/dvigatel_vaz_211 ... er_m1_5_4n

 

Освен бош има и някакво тяьно изпълнение което сигурно е лицензно.

 

Важното е че са се запътили във вярнята посока, автомобилите им започват да придобиват вид. Дано и като качество на изработка да има поне еквивалентен напредък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година на автосалона сядах в това недоразумение - еми трябва да ви кажа, че в сравнение с тая чикия 10-годишното Фелацио е солидно и крайно ергономично. Седалките и тапицерията са като холна гарнитура от 80-а година. Пластмасите на Москвич 412 (западни са) са направо като от научно-фантастичен филм!

Руснаците да се концентрират върху танковете и кариерните самосвали - там са ненадминати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е, ако обичаш?! Ами Сеат Ибиса :lol: , произведен в завода на ФауВе в Братислава какъв е по народност?! Нещо за глобализация да сме подочували?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам инжекциона им е BOSCH.

Относно разхода - ми то половината коне се борят с триенето. Не може да е нисък.....

Същия е като на Octavia 1,6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.