Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електромотор Стъклоподемник и тунинг мигачи за калник


Recommended Posts

Здравейте, 

Продавам електромотор стъклоподемник за предна дясна врата, както и тунинг мигачи за два предни калника.

Електромотора е работещ, остана след продажбата на колата. Мигачите са чисто нови, исках да ги монтирам на мястото на старите, но така и не се стигна до там. 

 

Цена за моторчето - 40лв

Цена за мигачите - 10лв

 

Снимки ще кача днес или утре, че чарколята са на тавана и не се качвам до там всеки ден. 

 

За връзка с мен 0877297187 - Андрей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално имам интерес към мигачите, но ще изчакам снимките, и ако са за окти 2003та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, ohboli19 написа:

Доколкото знам Колегата караше О1 преди фейслифта .

Точно така колега. Точният модел на колата я има под снимката на профила ми. Извинявам се, трябваше да споделя модела и в самата тема, но съм се отнесъл и съм пропуснал.

За съжаление колата вече е с нов собственик ? и само тези (поне за сега) части намерих останали при мен. 

Ще се постарая днес, в обедната почивка, да се кача до тавана и да ги снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, това са актуални снимки на мотора. За мигачите вече има уговорка :)

 

IMG_20210710_191914.jpg

IMG_20210710_191904.jpg

IMG_20210710_191855.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.