Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Леко притрисане при полусъединител на около 1000 оборота


ddimitrovvv98

Recommended Posts

Здравейте. След смяна на съединител с демпферен на Закс, колата притриса съвсем леко на баир при ниски обороти. Усеща се в купето. Някакви идеи? Мотора е 1.9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имам и аз едно притрисане на ниски обороти или ускорение (Октавия 2, 2ТДИ, ДСГ).

 

Миналата година смених вътрешните карета (уж най-честия проблем) имаше временно подобрение. Преди 2-3 седмици смених целите полуоски, понеже предницата пак започна да притриса, направо се клатеше при ускорение. Има подобрение, но притрисането го има, това което намерих по съществуващите теми:

"носачи, тампони носачи, тампони двигател/скоростна кутия, шарнири, пружини амортисьори, кормилна щанга,вътрешни и външни кормилни накрайници, втулки, лагер главина, всичко около полуоските"

 

Евентуално да започнеш с проверка на този списък а аз май отивам към съединител с демпфер... ще пиша като реша проблема при мен.

 

Успех, сподели ако намериш причината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.