Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем при студен старт 1,4 TSI 122 к.с


nikola.dragiev25

Recommended Posts

Здравейте клуб, имам следния проблем с шкода октавия II -1,4 TSI 122 к.с 2009 г.,по някога сутри на студен двигател пали от 2 или 3-ти път, това се случва 2 до 3 пъти седмично.На диагностика не показва никакви грешки,имали ли сте подобен проблем,ще съм благодарен да споделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко километра е и има ли алтернативно горива (газ/метан)?

Не съм убеден , че ако е ниско налягането на горивото няма да запише грешка , но все пак не е лошо да проверите налягането в горивната система ... може помпата да е "уморена" , може филтъра да е задръстен и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ня 240 000 км ,само бензин ,предимно се шофира градско,филтъра е сменен преди 12 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, nikola.dragiev25 написа:

Ня 240 000 км ,само бензин ,предимно се шофира градско,филтъра е сменен преди 12 000 км.

При този пробег , аз бих заложил на горивна помпа , но не е зле да се премери налягането сутрин преди и по време на палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте ,оказа се ,че преди да предприемат смяна на бензинова помпа трябва да се провери налагането на дюзите, имат съмнение че някоя връща гориво .Може ли да ми препоръчате сервиз във Варна, който извършва тази услуга 1,4 TSI 122 к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на @bega4kata (Самуил) щом си във Варна! Предполагам, че ще може да помогне +359 89 6670196

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,оказа се ,че преди да предприемат смяна на бензинова помпа трябва да се провери налагането на дюзите, имат съмнение че някоя връща гориво .Може ли да ми препоръчате сервиз във Варна, който извършва тази услуга 1,4 TSI 122 к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, zloQQ написа:

Звънни на @bega4kata (Самуил) щом си във Варна! Предполагам, че ще може да помогне +359 89 6670196

Ок благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте ,днес взех колата след 10 дни престой за наблюдение при @bega4kata ,като и е сменил датчик на разпределителни вал (датчик на хол) и маслен филтър за който имаше съмнения ,че не е правилния понеже много е притраквала веригата.За времето на престой и тестове с шофиране и палене не е угасвала . Надявам се всичко да е ок от тук нататък. Ще пиша след няколко седмици ,като покараме да видим как ще се представи.Благадаря на Самуил, че ме прие въпреки запълнени му график.

Редактирано от nikola.dragiev25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.