Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Евро 2020


Recommended Posts

Без да съм кой-знае какъв фен в последните години, все пак реших да гледам откриващия мач и ... За какво е тоя ВАР, при положение, че турците играят волейбол, а съдийте гледат като рефер от Г групата ни ... на чужд терен :( Не че харесвам италианците, ама ако ще е игра да е по правилата. Супер ме дразни тоя двоен "аршин" (на чист български) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на ушите си...

Тема за футбол във форума... ?

 

Самото Европейско е доста странно само по себе си. Това разпределение на домакинствата е нестандартно.

За днешния мач...

Италия играе в Рим с резервен екип ...?

За ВАР... Ще спестя моето мнение за тая глупост.

 

Иначе... Доста ми е интересно кой ще вдигне трофея.

Франция - много силен състав.

Белгия - много силни индивидуалности и вече силен отбор.

Англия - винаги готови... Ама за малко.

Та ще видим.

 

 

П.С. първия гол... Автогол 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италия ме изненада приятно вчера. Отървали са се от "катеначото" и играха доста приятен футбол. Чак не ми се вярваше.

Англичаните все се точат и накрая си тръгват с наведени глави. Силно ще се изненадам, ако направят изключение.

Аз, както обикновено де, съм за германците, но имам съмнения, че ще са в необходимата форма.

Французите ми се струва, че ще прегорят, както и Белгия.

 

Ама аз не съм много фен на играта през последните години, най-вече заради "обективното" съдийство, което блесна и вчера, въпреки наличието на VAR ... да се чуди човек за какво изобщо го вкараха, ако ще го ползват така ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който спечели група F направо да му дадат купата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина това първенство е странно, съгласен съм. И в тоя ред на мисли ми се иска да има някаква сериозна интрига и изненада. Не визирам случки, като вчерашната с Андерсен. Мачовете досега не ме изненадаха с нищо като очаквания. 

Първия мач, който наистина чакам с интерес е този след малко Англия-Хърватия! Не крия, че и двата отбора са ми повече от любими. А особено към хърватите имам големи симпатии, нищо че в момента не са във върхова форма. 

Очаквам добър футбол. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мача беше хубав, особено след 20тата минута, когато хърватите най-сетне се събудиха. Но, без да съм фен на англичаните, по-добрите взеха своето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хитро и пестеливо Англия взе победата.

А сега играят Северна Македония....

А ние... Гледаме топ интервюта на Валерката ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Джоката през т'ва време стана единствения тенисист, който печели по 2 пъти всички титли от Големия шлем! И то, обръщайки финала от 0:2 до 3:2... Баси машината!

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, аз съм заклет фен на англииския футбол, но в такива моменти като този, когато се срещат представителните отбори, съм за Хърватия определено. Да, мача беше най-интересния от началото на първенството (според мен) и ватрените бяха по-устойчивия отбор, но шанса не беше на тяхна страна. 

Македонците също ме грабнаха с игра, стояха доста добре на терена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз дори бях прогнозирал 1:1 за "макетата", ама не би. Което е нормално, предвид "опита" им.

Поне съм доволен, че с изключение на първия мач, останалите не са решени от съдийте. Е, има дребни пропуски, но нищо фрапантно ... с изключение на една съмнителна дузпа, но и тя е без значение. И, ако продължи така, туку виж пак съм почнал да се интересувам от футбол.

 

@zloQQ, мда, машина е! И, или по-точно точно заради, произхода си! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дори с леко пристрастие... Хубав мач - ватрените продължават! Това върна интригата, че в последните дни интересните моменти нещо намаляха според мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интересен беше. А в другия продължава да блести способността на англичаните да вкарват. От 3 мача цели 2 гола ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази беше интересна вечер ;)

Като казвам интересна, имам предвид, че всичко беше "на клизма". Унгарците ми напълниха душата - ако се бяха задържали към края на мача, щеше да е много интересно. Испания просто им беше лесно, но въпреки убедителната победа не блестяха с игра. Дано да са така и в следващия мач (с Хърватия) ?

Португалия - Франция също беше интересен откъм развръзка.

1/8 финалите май ще са най-лесни за Италия, но да видим. 

Аз все още очаквам неочаквано развитие по-нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След такава клизма очаквам Швабите да се стегнат и да си тръгнат с купата (по-скоро ми се иска, ама надали)

 

А как ми се искаше испанците да направят трети равен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дузпата на Франция беше образец на безумността! Иначе съм съгласен, че мачовете бяха интересни. Но, въпреки, че съм фен на Германия, последните 10 минути отбора беше противен с това разиграване и губене на време вместо да се опитат да вкарат още един гол и да избегнат Англия. Имах чувството, че Македония пази резултата срещу Германия, ама карай. С тая игра няма да прескочат Англия.

На 16тина финалите всъщност мачовете с най-голям заряд са точно Германия-Англия и Белгия-Португалия. В първия ще съм за Германия, а във втория за Белгия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

 Германия, последните 10 минути отбора беше противен с това разиграване и губене на време вместо да се опитат да вкарат

Те бяха тотално грохнали

 

Мисля че след мача с Англия ще стягат багажа. С тази си игра, единствената купа, която може да спечелят е такава от крем карамел или чипс. 

 

Иначе и аз ги харесвам, но не и в момента. 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен. Показаха някаква идея срещу Португалия и до там. И срещу Франция и срещу Унгария натискаха, но не създадоха реални положения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Те бяха тотално грохнали

 

Ама, психически или физически ?!? :D Ти, какъв си хуморист ...

 

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Мисля че след мача с Англия ще стягат багажа. С тази си игра, единствената купа, която може да спечелят е такава от крем карамел или чипс. 

 

Мхм, то понеже вълшебниците - наследници на Мерлин от Албиона, досега показаха и игра, и красота, и умения, и най-вече резултатност ... :D

 

Тея смешници, ако ще в хола да ми играят, повече не бих ги гледал, ако нямаше на играят с Германия... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да, Англия са "супер". От три мача, два мега измъчени гола и кретане напред ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, не разбрах кое имаш предвид, че съм хуморист? 

 

Преди 6 часа, Боре написа:

Тея смешници, ако ще в хола да ми играят, повече не бих ги гледал, ако нямаше на играят с Германия... 

 

Има един друг лаф, че у мивката да играят - пускаш водата да ги отмиеш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния ден беше, ако не друго, то много зрелищен. Малко ме е яд за хърватите, но просто не им стигнаха силите. За сметка на това Швейцария показа не само желание, но и умение. И, колкото и наивно да звучи, грешката си беше на Дешам - няма как да повериш най-важната дузпа на човек, който очевидно нямаше ден! 

 

Също се радвам и на VAR. Малко е странно, че трябва след всеки гол да се изчака, както и топката вече да е пред другата врата за да се свири дузпата, но така тарикатщините ще понамалеят. А, ако вземат и да въведат спиране на времето при спряна игра ще взема и театрото да излезне от тази игра... Ох, май се размечтах твърде много :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям казаното. Определено най-вълнуващия ден от началото на първенството. 

За хърватите съжалявам истински - това тяхно поколение заслужаваше повече, но и постигна не малко. 

Но с оглед на развитието - май ще се сбъдне виждането ми за "изненада". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

гнусно бутане и тва си е. пък нека ми обясняват как VAR-а бил в подкрепа на феърплея

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че бях за Англия, смея да кажа, че дузпата беше доста пресилена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.