Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA II проблем с отварянето на десните врати


mozi_70

Recommended Posts

ЗДравейте колеги. От 3.05 .21 започнахда управлявам Октавия 2  . Автомобила е 2005г 1.9 105 к.с. Оказа се, че е била със скрити проблеми и се ожених за ....... Въпросъите ми са

1. Двете врати отдясно нито от вътре нито отвън искат да се отворят а до колкото чувам се отключват и заключват

2. Сутрин като е студена мотора прекъсва като загрее работи прекрасно. на Делфи диагностика изписва че 3ти цилиндър има не добро изгаряне -прекъсва.

И на предния плафон смених крушката и пак не иска да свети.

Благодаря предварително и ще съм благодарен на всякаква помощ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, прегледа ли я тая кола в сервиз преди покупката?

Изглежда трябва да минеш на диагностика и да видиш какво наистина става, звучи ми като напудрен нов внос за такива дето само я оглеждат и купуват, дано не съм прав.

Това с прекъсването може да е дюза, трябва да се видят данните на диагностика в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.