Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

We Build It Meet


roodnb

Recommended Posts

Ауууу,  ужас, по не знам каква причина ми е останало впечатление, че започват от 21 часа, извинявам се много. има ли останали хора там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макари със закъснение, успях да се класирам, що народ беше, не можах да повярвам, сигурно стотина коли имаше, нямаше, къде да паркирам. Доволен съм, като цяло, с Юли опукахме едно пакетче семки докато разглеждаме тупалките и мацките, определено ми хареса със сигурност ще се повтори.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах преди 2 седмици, беше готино, но ме беше срам да се наредя сред тези машини. Вярно и моята не е съвсем стокова, но съм доста далеч от нивото там, че на всичко отгоре не я измих, а беше кална от едната страна... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина среща беше, да. Ще се радвам след две седмици пак да чоплим семки там. И да се съберем повече клубни хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, ghost_rider написа:

Аз минах преди 2 седмици, беше готино, но ме беше срам да се наредя сред тези машини. Вярно и моята не е съвсем стокова, но съм доста далеч от нивото там, че на всичко отгоре не я измих, а беше кална от едната страна... 

я не се излагай ... ти ако знаеш какви дараци са идвали :) идваш паркираш си сичко точно. Просто вече към 8:30 става доста лудница и трудно се организират да се пазят много места

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги , утре ще има срещта , обичайното на НИМ от 20:00 , който иска да заповяда , ако разбира се не завали юнашката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.