Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Искам да благодаря...


Recommended Posts

Искам да благодаря на човека в оранжево, който отдели време от почивния ден и без когото доста от проектите тук, биха останали само проекти, за смяната на задни дискове, накладки, маркучи (с нежни нашепвания за спорна работа ?) и обезвъздушаване на една неШкода. 

Благодаря ти приятелю!

20210503_113227.thumb.jpg.9823ddddd4ef642feedaebe6b9f6f1be.jpg

 

Благодаря и на добрите хора в AutoZone, за своевременната доставка на частите.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво Иво !

П.П. Не знам само какво ви привлича тоз оранжев шушляк , та само с него ме снимате :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

 

П.П. Не знам само какво ви привлича тоз оранжев шушляк , та само с него ме снимате :)

Явно никой не смее да се снима в професионалното ти облекло.

 

Ивчо, ти не сменя ли скоро задни накладки на тоя паркетник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях, но така са бързите коли, както би казал Сашето. Докато се усетиш и само желязото от накладките останало. Което доведе до син диск, което наложи смяна на дисковете.

Всъщност преди година имах задържане на спирачката отзад отляво. Даже мислихме dsc или abs да не правят мизерии. Или на вид перфектния маркуч да е вътрешно разслоен. Сменихме тогава течността и накладките и лятото всичко беше наред. Някъде зимата се усетих, че леко грее пак и когато започна и да шуми я спрях. Подготвих се с нови накладки и маркуч. Като го разглобихме преди седмица, се оказа че е скъсан маншона на буталото, то е ръждясало  и т.н. Зачистихме го, сложихме от старите накладки десните за проба, за да не обезвъздушаваме два пъти и през седмицата отидох до филмовото студио в Нови Хан и пак отзад отляво грееше. Та взех и един ремонтен комплект с гумички и бутало и вчера овършахме всичко. Направихме едно кръгче по Борис 3ти, през Владая до Перник, през АМ Струма до Люлин и обратно до Борис. И колелото сега беше една идея по-студено от другите, та се надявам с това мъките да свършат. Гената шофира едно лежерно, разнищихме по пътя електричките и бъдещето с тях. И така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.