Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Режими на движение проблем


borislav_b

Recommended Posts

Здравейте колеги, от месец съм собственик на Карок 1.5tsi 2021г. Преди два дни рових в настройките и  съвсем неволно обърках колата, беше в режим спорт а сега е в нормал и сега е доста мудна, не ми харесва на се държи. Непомня къде се намира в менюто и моля ако някой знае какво съм направил да ми обясни. Ще съм много благодарен.  0887470523 Боби ако е сложно за описване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, borislav_b написа:

Здравейте колеги, от месец съм собственик на Карок 1.5tsi 2021г. Преди два дни рових в настройките и  съвсем неволно обърках колата, беше в режим спорт а сега е в нормал и сега е доста мудна, не ми харесва на се държи. Непомня къде се намира в менюто и моля ако някой знае какво съм направил да ми обясни. Обърнах цялото меню и не открих повече тези настройки. Ще съм много благодарен.  0887470523 Боби ако е сложно за описване.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При натискане на скоростният лост назад до край се минава от спорт в нормал и обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.